• Wszystkie ofertyZielona GóraBI & DataHead of Web Data and Business Analytics
    Head of Web Data and Business Analytics
    BI & Data
    STRIVE Sp. z o.o.

    Zielona Góra
    6 483 - 7 780 USDNetto miesięcznie - B2B
    5 187 - 6 483 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Data Analytics

    R

    Marketplace

    Microsoft Office Excel

    BI

    e-commerce

    Mile widziane

    Python

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, działająca na kilkunastu międzynarodowych rynkach (sklep internetowy oraz platformy marketplace), która poszukuje do swojego zespołu doświadczonej osoby na nowo utworzone stanowisko "Head of Web Data and Business Analytics".

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja strategii analitycznej wspierającej cele biznesowe firmy, w tym definiowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dla wszystkich kanałów sprzedaży.
    • Identyfikacja obszarów do poprawy i optymalizacji procesów biznesowych na podstawie danych analitycznych.
    • Analiza wyników sprzedaży na stronach internetowych oraz platformach marketplace.
    • Monitorowanie konkurencji oraz analiza cen i ofert.
    • Zarządzanie zbieraniem, przetwarzaniem i analizą danych ze wszystkich kanałów sprzedaży oraz zapewnienie spójności i integralności danych w systemach analitycznych, takich jak narzędzie BI.
    • Prezentowanie zarządowi firmy wyników analiz oraz rekomendowanie działań strategicznych na podstawie danych.
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu wspierania inicjatyw analitycznych.
    • Wdrażanie nowych narzędzi i metod analitycznych w celu zwiększenia efektywności i precyzji analiz.
    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie analityki danych, ekonomii, matematyki, informatyki lub pokrewnych.
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze analityki, z naciskiem na e-commerce i marketplace.
    • Znajomość narzędzi analitycznych i systemów BI, w szczególności narzędzi klasy BI, MS Excel, R (Python będzie dodatkowym atutem).
    • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego oraz zdolność do formułowania rekomendacji biznesowych na podstawie danych historycznych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, zwłaszcza w kontekście raportowania wyników do zarządu.

    Oferta:

    • Możliwość objęcia jednego z najbardziej kluczowych stanowisk w organizacji.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od formy współpracy) na poziomie 25-30 tys. PLN miesięcznie.
    • Elastyczny model pracy: hybrydowy, z wymaganiem obecności w biurze 3 dni w tygodniu.
    • W zależności od preferencji kandydata współpraca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
    • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, rabaty na produkty firmowe oraz samochód służbowy.
    • Udział w kluczowych projektach rozwojowych firmy oraz możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji.
    6 483 - 7 780 USD

    B2B

    5 187 - 6 483 USD