• Wszystkie ofertyPoznańHoReCaGastronomiaManager gastronomii
    Manager gastronomii
    new
    HoReCa
    Szef sp. z o.o.

    Poznań
    2 288 - 2 542 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 034 - 2 542 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Excel

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Lola Chinese Extravagaza szuka menagera/ki!

    Miejsce pracy: Poznań, Nowy Rynek

    Szukamy kogoś, kto swoim doświadczeniem wesprze nas w tańcu. Rozwijamy się i szukamy kogoś, kto potrafi zarządzać, wie co to KPI oraz jak przekładać tabelki na rzeczywistość. Kogoś kto potrafi wymagać, tak, żeby motywować i rozmawiać z ludźmi tak, żeby czuli się zaopiekowani. Kogoś, kto wesprze nas w bieżącej pracy operacyjnej i pomoże naszemu zespołowi serwować codzienną Lolę dla naszych Gości.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia i system premiowy uzależniony od wyników
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
    • Pracę w zgranym zespole pełnym pasji i profesjonalizmu.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Wspólne tworzenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie Poznania

    Czego oczekujemy?

    • Umiejętności pracy w grupie i efektywnej współpracy.
    • Umiejętności budowania i rozwijania relacji.
    • Umiejętności przywódcze i zdolność inspirowania zespołu.
    • Zdolności do delegowania zadań i rozpoznawania kompetencji pracowników.
    • Gotowości do ciągłego uczenia się i rozwoju zawodowego.
    • Samodzielności w działaniu i wysokiej inicjatywy.
    • Wiedzy specjalistycznej w branży gastronomicznej.
    • Wysokie umiejętności w obsłudze klienta.
    • Znajomości rynku gastronomicznego i trendów.
    • Doświadczenia na stanowisku manager/asystent managera minimum 2 lata.

    Zakres Twoich obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem, w tym rekrutacje, szkolenia i rozwój pracowników.
    • Organizacja pracy w lokalu, w tym dbałość o sprzęt i wystrój.
    • Efektywne zarządzanie rezerwacjami i komunikacją z gośćmi.
    • Kontrola finansów, w tym planowanie budżetu i analiza wyników
    • Zarządzanie personelem i operacjami
    • Strategiczne planowanie i realizacja celów biznesowych.
    • Efektywna komunikacja z zarządem i zespołem.
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
    • Zarządzanie sytuacjami wyjątkowymi.

    Wymagane kompetencje:

    • Elastyczność i adaptacja do zmieniających się warunków.
    • Dążenie do osiągania wyznaczonych celów.
    • Umiejętność planowania i realizacji strategii.
    • Efektywne zarządzanie informacjami.
    • Odwaga kierownicza i asertywność.
    • Znajomość procedur operacyjnych.
    • Znajomość Excela

    Jeśli czujesz, że jesteś kandydatem dla nas i chcesz wspólnie zagrać w tę grę, ślij CV i list motywacyjny. Do zobaczenia!

    Odezwiemy się do wybranych kandydatów w przeciągu najbliższych 2 tygodni.

    2 288 - 2 542 USD

    B2B

    2 034 - 2 542 USD