• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąEkspert ds. Eksportu (rynki zachodnio-europejskie)
    Ekspert ds. Eksportu (rynki zachodnio-europejskie)
    new
    Sprzedaż
    Talent Flow

    Talent Flow

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    francuski

    sprzedaż

    eksport

    negocjacje

    Opis stanowiska

    Jeśli chcesz podjąć współpracę z firmą z branży farmaceutycznej, która z pasją i poczuciem odpowiedzialności produkuje leki oraz wysokiej jakości suplementy diety, to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą naszego Klienta, który w chwili obecnej poszukuje eksperta w dziedzinie eksportu farmaceutyków na rynki europejskie.

    Opis zadań

    • Mapowanie rynku zagranicznego pod kątem nawiązania kontaktów handlowych oraz przygotowanie strategii działań.
    • Utrzymywanie jakościowych, a co za tym idzie długofalowych relacji z istniejącymi klientami.
    • Odpowiedzialność za uzyskanie możliwie najkorzystniejszych warunków handlowych.
    • Monitorowanie postępów i w razie potrzeby korygowanie działań.
    • Efektywna współpraca z innymi działami firmy w celu osiągnięcia celów sprzedażowych.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku marki m.in. poprzez udział w wydarzeniach branżowych.

    Wymagania

    • Posiadanie solidnego doświadczenia w obszarze eksportu w firmie farmaceutycznej (min. 4 lata)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1)
    • Bardzo dobra znajomość dodatkowego języka obcego np. niemieckiego, francuskiego, włoskiego)
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów zagranicznych, poparte sukcesami
    • Znajomość technik negocjacyjnych
    • Otwartość na pracę hybrydową z koniecznością dojazdów do biura zlokalizowanego poza Krakowem

    Oferta

    • Wynagrodzenie podstawowe + premia za wzrost sprzedaży
    • Stabilna umowa
    • Praca hybrydowa
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
    • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz karta lunchowa
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi