• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąManager ds. Wynajmu
    Manager ds. Wynajmu
    Sprzedaż
    Heimstaden

    Heimstaden

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    koordynacja sprzedaży

    przygotowywanie ogłoszeń

    raportowanie

    wynajmowanie

    podpisywanie umów

    obsługa najemców

    sprzedaż

    Mile widziane

    team leader

    Microsoft Office Excel

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rozwój Heimstaden w Polsce sprawia, że poszukujemy osoby na stanowisko:

    Starszy Specjalista ds. wynajmu

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Koordynowanie prac zespołu Specjalistów ds. Najmu, zadbanie o maksymalnie wysoki wskaźnik wynajęcia mieszkań
    • Raportowanie prac zespołu oraz dbanie o poprawność danych w systemach
    • Przeprowadzanie procesu wynajmu, w tym prowadzenie czynności przygotowawczych i sporządzanie umów najmu
    • Przygotowywanie ogłoszeń, kontakt z potencjalnymi najemcami i odpowiadanie na przychodzące pytania, pokazywanie mieszkań
    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi najemców na każdym etapie trwania umowy
    • Zaangażowanie w działania i inicjatywy marketingowe
    • Budowanie dobrych relacji z najemcami

    Szukamy osoby, która:

    • Ma udokumentowane doświadczenie w pracy w sektorze nieruchomości – warunek niezbędny
    • Posiada minimum 2 lata doświadczenia w zakresie sprzedaży i/lub wynajmu oraz orientację na sprzedaż
    • Ma minimum roczne doświadczenie w koordynacji prac zespołu - będzie to poważnym atutem
    • Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim
    • Biegle posługuje się Microsoft Office

    Co zaproponujemy Ci w zamian:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i Twojej rodziny oraz pakiet Multisport finansowane przez pracodawcę
    • Pracę w firmie, dla której ważne są wartości i zdrowy rozsądek, szwedzkie podejście do work-life balance
    • Elastyczne godziny pracy

    Więcej o nas:

    Reprezentujemy bardzo szybko rozwijający się sektor długoterminowego wynajmu nieruchomości (PRS) i działamy już w 9 krajach europejskich: Niemcy, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Dania, Holandia, Czechy, Wielka Brytania, a od 2021 roku również w Polsce.

    Ponieważ nasze korzenie wywodzą się ze Skandynawii, nasza działalność i nasze wartości skupiają się na tworzeniu przyjaznego środowiska życia dla naszych najemców, oferowaniu wysokiej jakości i dobrze zaprojektowanych mieszkań oraz wspieraniu rozwoju społeczności naszych najemców.

    Jako pracodawca zwracamy szczególną uwagę na to, aby dać naszym pracownikom przestrzeń do kreatywności, innowacji i dzielenia się wiedzą. Jest to możliwe, gdy dbamy o dobrą atmosferę w pracy, równowagę między życiem osobistym i zawodowym oraz dobre samopoczucie naszych pracowników!