• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeStarszy Projektant Technologiczny
    Starszy Projektant Technologiczny
    new
    Inżynieria
    Talent Flow

    Talent Flow

    Warszawa
    2 593 - 6 483 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie techniczne

    język angielski

    samodzielność

    technologia procesu

    Mile widziane

    Budowanie zespołu

    OZE

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do struktur naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w odnawialnych źródłach energii, poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Projektant Technologiczny.

    Jako Starszy Projektant Technologiczny, będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie i tworzenie rozwiązań technologicznych dla biogazowni. Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie prowadzenie projektu stworzenia biura technicznego oraz opracowywanie optymalizacji projektowych. Na początku będziesz pracować samodzielnie, jednak w perspektywie najbliższych dwóch lat zbudujesz zespół, który będzie wspierać Cię od strony praktycznej.

    Jeśli chciałbyś/abyś zbudować coś od podstaw i mieć przestrzeń do proponowania innowacyjnych rozwiązań to prześlij nam swoje CV!

    Opis zadań

    • Industrializacja koncepcji od strony merytorycznej i obliczeniowej we współpracy ze współpracownikami.
    • Projektowanie i tworzenie rozwiązań technologicznych dla biogazowni.
    • Prowadzenie projektu stworzenia biura technicznego.
    • Tworzenie optymalizacji projektowych.

    Wymagania

    • Min. trzyletnie doświadczenie w tożsamej roli (projektowanie instalacji technologicznych);
    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
    • Innowacyjność, samodzielność i zaangażowanie;
    • Doświadczenie w obszarze oczyszczalni ścieków mile widziane.

    Oferta

    • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się gałęzi w międzynarodowej organizacji;
    • Samodzielna rola z perspektywą budowania własnego zespołu;
    • Szansa na dynamiczny rozwój w organizacji (docelowo Dyrektor Technologiczny);
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, opieka medyczna i dofinansowanie do karty sportowej;
    • Sprawny proces rekrutacyjny:
    • Praca w systemie hybrydowym po okresie wdrożeniowym (2 dni z biura, 3 dni z domu)

    2 593 - 6 483 USD