• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaElektronikaStaż w dziale Automatyki i Utrzymania Ruchu
    Staż w dziale Automatyki i Utrzymania Ruchu
    Inżynieria
    Tarczyński S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zdolności manualne

    zmysł techniczny

    b.dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywny udział w procesie usuwania zakłóceń i usterek
    • Przeprowadzanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Współpraca z innymi działami i obszarami

    Nasze wymagania

    • Gotowość do pracy w centrali firmy w Ujeźdźcu Małym (około 35 km od Wrocławia)
    • Wykształcenie min. średnie techniczne lub ukończone studia na jednym z kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika, Informatyka Przemysłowa, Fizyka Techniczna
    • Chęć pracy w obszarze Utrzymania Ruchu lub Automatyki
    • Posiadanie zdolności manualnych oraz zmysłu technicznego
    • Ciekawość i otwartość na wyzwania

    To oferujemy

    • Półroczny lub roczny pełnopłatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu (i podwyżki) na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu lub Młodszego Automatyka
    • Wynagrodzenie od 5600 brutto miesięcznie
    • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
    • wparcie relokacyjne
    • Bezpłatną stołówkę, dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
    • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie