• Wszystkie ofertyUjeździec MałyLogistykaLogistykaStaż w Dziale Logistyki w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Staż w Dziale Logistyki w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Logistyka
    Tarczyński S.A.

    1 374 - 1 524 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    logistyka

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków

    • Monitorowanie przebiegu procesów magazynowych,
    • Nadzorowanie właściwego oznakowania magazynu oraz procesu inwentaryzacji,
    • Weryfikacja przesyłki pod kątem opakowań, wag i wymiarów,
    • Kontrola danych wprowadzanych do systemu SAP,
    • Wsparcie Kierownictwa w nadzorowaniu pracy podległego zespołu.

    Nasze wymagania

    • Praca stacjonarna w naszym zakładzie w Ujeźdźcu (powiat trzebnicki), a także praca w systemie zmianowym to dla Ciebie nie problem!
    • Posiadasz wykształcenie wyższe lub kończysz studia na kierunku Logistyka, Zarządzanie lub Transport
    • Obsługa Pakietu MS Office, a szczególnie MS Excel nie jest dla Ciebie wyzwaniem,
    • Wiesz, że jedyną stałą jest zmiana, dlatego wykazujesz otwartość na wyzwania i potrafisz dostosować się do nowych warunków.
    • Posiadasz już pierwsze doświadczenie w obszarze logistyki.
    • Możesz pochwalić się znajomością SAP – mile widziane ;)

    To oferujemy

    • Roczny płatny staż na umowę o pracę - wynagrodzenie od 5300 zł brutto!
    • Dedykowanego Mentora, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
    • Przejrzystą i realną ścieżkę awansu na stanowisko Młodszego Specjalisty/tki lub Koordynatora/tki po ukończeniu stażu
    • Pokój w służbowym mieszkaniu lub dofinansowanie do wynajmu - 580 zł brutto/mc (jeśli jesteś zameldowany/a min. 70km od firmy)
    • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
    • Bony i bogate paczki świąteczne
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie

    Etapy rekrutacji

    1. Selekcja CV
    2. Spotkanie online
    3. Spotkanie w Zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    4. Złożenie oferty
    1 374 - 1 524 USD