• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCreative Copywriter
    Creative Copywriter
    new
    Marketing
    They.pl

    They.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    Influencer marketing

    digital 360˚

    język angielski

    teamwork

    Opis stanowiska

    CREATIVE COPYWRITER

    They Digital to agencja digital marketingu realizująca od 2008 roku projekty dla klientów z Polski oraz międzynarodowych korporacji. Działamy na kilku rynkach w Europie z biura na warszawskim Mokotowie na obrzeżach Mordoru. Jesteśmy niezależną agencją otwartą na ludzi i stwarzającą szerokie możliwości rozwoju. Zapraszamy zainteresowane osoby do dołączenia do naszego zespołu, który liczy ponad 100 specjalistów od digital marketingu.

    UWAGA: nie szukamy content designerów ani SEO copywriterów.

    Jeśli jesteś copywriterem kreatywnym, pracujesz lub pracowałeś/aś w teamie, odezwij się. PS. Poznaj nas również ze swoim ARTem.

    CZEGO WYMAGAMY:

    • digitalowej zajawki i szczerej miłości do social mediów,
    • zorientowania w świecie sociali i influ, bo żeby tworzyć sztosy, warto wiedzieć, co się dzieje,
    • tworzenia konceptów kreatywnych w środowisku digital 360˚,
    • opracowywania mechanik aktywacji, akcji specjalnych, kampanii czasowych,
    • opracowywania scenariuszy spotów, sesji zdjęciowych (jeśli lubisz shooty, tym bardziej będzie nam po drodze).
    • pracy na insightach i ideach kreatywnych,
    • doświadczenia na podobnym stanowisku – praca w teamie lub oddzielnie,
    • otwartości na to, co nowe i inicjatywy w działaniu,
    • odpowiedzialności za projekty, sumienności i dokładności,
    • współtworzenia prezentacji przetargowych,
    • umiejętności prezentacji swoich pomysłów przed klientami w języku polskim i angielskim
    • bliskiej współpracy z artami, strategią i pozostałymi działami (współpraca w zespole przetargowym / projektowym),
    • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację i prezentację pomysłów.

    Wyślij nam swoje CV, podziel się portfolio, podrzuć linki do kampanii, z których jesteś dumna/y, daj nam znać, jakie nagrody masz na półce ☺

    CO OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
    • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie w rozwijaniu pasji, zainteresowań,
    • duża samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów i projektów,
    • możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji projektów dla renomowanych firm,
    • szkolenia językowe, multisport i inne benefity.

    Zapraszamy do They Digital! Wyślij nam swoje CV oraz link do portfolio, które zawiera realizacje projektów kreatywnych klikając "Aplikuj".

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.