• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingJunior Copywriter
    Junior Copywriter
    new
    Marketing
    They.pl

    They.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    social media

    język angielski

    Opis stanowiska

    JUNIOR COPYWRITER

    They Digital to agencja digital marketingu realizująca od 2008 roku projekty dla klientów z Polski oraz międzynarodowych korporacji. Działamy na kilku rynkach w Europie z biura na warszawskim Mokotowie na obrzeżach Mordoru. Jesteśmy niezależną agencją otwartą na ludzi i stwarzającą szerokie możliwości rozwoju. Zapraszamy zainteresowane osoby do dołączenia do naszego zespołu, który liczy ponad 100 specjalistów od digital marketingu.

    UWAGA: nie szukamy content designerów ani SEO copywriterów.

    CZEGO WYMAGAMY:

    • roku doświadczenia na stanowisku copywritera (agencja, freelance, po stronie klienta),
    • umiejętności tworzenia kreatywnych, spójnych, poprawnych językowa treści,
    • wnikliwości, umiejętności współpracy z rożnymi działami agencji (client service, strategia etc.),
    • digitalowej zajawki, otwartej głowy, znajomości social mediów, trendów, otwartej głowy i otwartości na różne tematy (beauty, farmacja, tematy budowlane etc.),
    • znajomości języka angielskiego (w rozumieniu i czytaniu).

    Wyślij nam swoje CV, podziel się tekstami, które tworzysz.

    CO OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
    • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie w rozwijaniu pasji, zainteresowań,
    • duża samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów i projektów,
    • możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji projektów dla renomowanych firm,
    • szkolenia językowe, multisport i inne benefity.

    Zapraszamy do They Digital! Wyślij nam swoje CV oraz link do portfolio, które zawiera realizacje projektów kreatywnych klikając "Aplikuj".

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.