• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaKierowcaSpedytor międzynarodowy
    Spedytor międzynarodowy
    new
    Logistyka
    TRANSSPED

    TRANSSPED

    2 074 - 4 149 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Możliwość pracy w: Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, Suwałkach i Zielonej Górze

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i organizacja transportu drogowego na terenie Europy,
    • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
    • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami i przewoźnikami,
    • aktywne pozyskiwanie zleceń,
    • dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług,
    • nadzór nad jakością i terminowością procesów transportowych,
    • udział w prowadzeniu oddziału firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 1 rok,
    • praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług spedycyjnych oraz znajomości rynku TSL,
    • skuteczność i samodzielność w działaniu,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
    • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, mile widziane inne języki.
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • umowę o pracę (na stałe),
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • budowę zespołu,
    • pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy,
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport),

    2 074 - 4 149 USD