• Wszystkie ofertyGdańskLogistykaLogistykaSpecjalista/Specjalistka ds. Zakupów
    Specjalista/Specjalistka ds. Zakupów
    new
    Logistyka
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    MS Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

    Opis stanowiska:

    • składanie zapytań ofertowych i wybór dostawców,
    • uzgadnianie warunków handlowych - negocjacje z dostawcami,
    • składanie zamówień,
    • podpisywanie umów,
    • administracja zamówień w systemie ERP,
    • kontrola terminowości zamówień i dostaw,
    • prowadzenie reklamacji u dostawców,
    • udział w spotkaniach biznesowych z kontrahentami,
    • analizowanie rynku i wdrażanie nowych dostawców,
    • zarządzanie dostawcami (kwalifikacja i ocena),
    • aktywna współpraca z pozostałymi działami w celu planowania i realizowania zakupów w ramach projektów.

     Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w obszarze zakupów, handlu zagranicznego, ekonomii, zarządzania lub pokrewnych,
    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
    • doświadczenie w dziale zakupów lub/i branży stoczniowej,
    • elastyczność i otwartość na nowe zadania,
    • dokładność i terminowość,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • język angielski minimum na poziomie  B2.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość pracy zdalnej i elastycznego czasu pracy,
    • ciekawe wyzwania,
    • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy w inspirującym i dobrze zgranym zespole,
    • koszyk benefitów (m.in. pizza day, możliwość skorzystania z karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego)