• Wszystkie ofertyOpoleLogistykaSpedycjaSpedytor Międzynarodowy 360
    Spedytor Międzynarodowy 360
    new
    Logistyka
    TSL Nordic Sp. z o.o.

    1 818 - 5 454 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 818 - 5 454 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    doświadczenie min. 1 rok

    znajomość języka obcego

    Mile widziane

    francuski

    język niemiecki

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    🚛Firma TSL Nordic Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi transportowe dla klientów, którzy potrzebują przewozu towarów dowolnego typu.

    Poszukujemy Spedytorów Międzynarodowych 360 (handel ładunkami/prowadzenie floty podwykonawców) w trybie stacjonarnym, Hybrydowym lub Home Office. Prowadzisz swoją firmę transportową lub spedycyjną i szukasz dodatkowego źródła dochodu APLIKUJ dając o tym znać w informacji do pracodawcy, nie wykluczamy takiej formy współpracy. Jesteśmy również otwarci na współpracę z zespołami 2 i wieloosobowymi.

    Zakres obowiązków:

    ✅ Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i przewoźników wykorzystując narzędzia branżowe,

    ✅ Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług,

    ✅ Negocjacje i przygotowywanie wycen zgodnie z wytycznymi firmy,

    ✅ Radzenie sobie w sytuacjach trudnych wykorzystując wiedzę i doświadczenie.

    Nasze wymagania:

    ✅ Doświadczenie na stanowisku Spedytor Międzynarodowy min. 1 rok,

    ✅ Komunikatywna znajomość języka obcego (preferowany: angielski, niemiecki lub francuski),

    ✅ Łatwość w kontaktach z innymi,

    ✅ Dobra organizacja czasu pracy,

    ✅ Determinacja i zaangażowanie w realizacji planów sprzedażowych.

    To oferujemy:

    ✅ Atrakcyjne zarobki opierające się na podstawie + prowizji lub tylko prowizji (do 50 % miesięcznej marży), warunki ustalamy indywidualnie,

    ✅ Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń - całość na konto,

    ✅ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

    ✅ Nowoczesna infrastruktura IT - pozwalającą na pracę z dowolnego miejsca na świecie,

    ✅ Doświadczona kadra, na której wsparcie możesz liczyć od pierwszego dnia pracy,

    ✅ Zgrany zespół i partnerskie relacje,

    ✅ Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z branży,

    O nas:

    ✅ Działamy od 2014 roku,

    ✅ Cieszymy się renomą, zaufaniem i znakomitą reputacją w branży,

    ✅ Pewne płatności dla naszych podwykonawców nawet w 24h,

    ✅ Posiadamy profesjonalne zaplecze prawne i administracyjne.

    Zapraszamy!

    1 818 - 5 454 USD

    B2B