• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaProjektowanieAsystent Projektanta
    Asystent Projektanta
    new
    Inżynieria
    ULMA Construccion Polska S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    prawo budowlane

    BHP

    Mile widziane

    projektowanie

    Opis stanowiska

    Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

    👉 ASYSTENT PROJEKTANTA

    📍 Miejsce pracy: Brwinów / Koszajec 50 (k. Warszawy)

    CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów technicznych deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego w ramach obsługi projektowej firmy ULMA.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów
    • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych
    • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne
    • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem
    • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

    POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

    • Absolwent, ewentualnie student III, IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych,
    • Biegłej obsługi komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD
    • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań
    • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań.
    • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
    • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmy
    • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
    • dopłatę do urlopu
    • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego