• Wszystkie ofertyWarszawaSupportDoradca Klienta Infolinii Lotniczej z j.włoskim!
    Doradca Klienta Infolinii Lotniczej z j.włoskim!
    new
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    włoski

    Opis stanowiska

    Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej firmy w branży Call i Contact Center w Polsce.

    Studencie, studentko!

    Jeśli poszukujesz pracy, którą z łatwością pogodzisz z nauką to oferta idealna dla Ciebie! Obecnie dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencji mailowej w j.włoskim oraz polskim;
    • Przekazywanie pasażerom informacji dotyczących rozkładu lotów;
    • Obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej;
    • Wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach;
    • Obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej;
    • Wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży.

    Wymagania:

    • Język włoski na poziomie B2 lub wyższym;
    • Język polski na poziomie C1 lub wyższym;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i szukania samodzielnie rozwiązań;
    • Dyspozycyjność minimum 120h miesięcznie w godzinach pracy projektu (infolinia w j. polskim i j.włoskim pracuje pn-pt 9.00 - 18.00);
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
    • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Oferujemy:

    • Gwarantowaną stawkę za każdą przepracowaną godzinę + atrakcyjny system premiowy;
    • Dwie wypłaty w miesiącu;
    • Dodatkowe benefity: Karta Multisport, Ubezpieczenie medyczne, Ubezpieczenie grupowe;
    • Pakiet wdrożeń, który pozwoli Ci przygotować się do realizacji zadań;
    • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole;
    • Wsparcie trenerów oraz doświadczonego zespołu;
    • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group;
    • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu, karty rabatowej oraz owocowe czwartki.

    Nie czekaj! Aplikuj i już teraz rozpocznij swoją przygodę z największym Call Center w Polsce!