• Wszystkie ofertyWarszawaSupportInfolinia lotnicza z j.włoskim - praca od zaraz!
    Infolinia lotnicza z j.włoskim - praca od zaraz!
    new
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    włoski

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group.

    CCIG GROUP to największa firma w branży Call i Contact Center w Polsce.

    Studencie, studentko!

    Jeśli poszukujesz pracy, którą z łatwością pogodzisz z nauką to oferta idealna dla Ciebie!

    Obecnie dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencji mailowej w j.włoskim;
    • Przekazywanie informacji pasażerom dotyczących rozkładu lotów;
    • Obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej;
    • Wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach;
    • Obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej;
    • Wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży.

    Wymagania:

    • Znajomość języka włoskiego na poziomie B2 lub wyższym;
    • Znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie B2 (niezbędna do uczestnictwa we wdrożeniu);
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i szukania samodzielnie rozwiązań;
    • Dyspozycyjność minimum 100h miesięcznie w godzinach pracy projektu (projekt pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00);
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
    • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Oferujemy w zamian:

    • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + atrakcyjny system premiowy;
    • Pakiet wdrożeń, który pozwoli Ci przygotować się do realizacji zadań;
    • Możliwość awansu w strukturze CCIG;
    • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole;
    • Wsparcie zespołu trenerów oraz doświadczonego zespołu;
    • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group;
    • Owocowe czwartki;
    • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.