• Wszystkie ofertyZielona GóraSupportKonsultant/ka ds. Obsługi Klienta
    Konsultant/ka ds. Obsługi Klienta
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Zielona Góra
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCDS poszukuje osób na stanowisko:

    Specjalista ds. obsługi klienta - branża energetyczna.

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Zastanawiasz się co będzie należało do Twoich obowiązków?

    • odbieranie połączeń od klientów firmy z branży energetycznej,
    • udzielanie odpowiedzi na zapytania mailowe,
    • obsługę aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych,
    • budowanie pozytywnego wizerunku naszego Kontrahenta.

    W tej roli idealnie odnajdziesz się, jeżeli:

    • jesteś komunikatywny-a,
    • cechuje Cię zorientowanie na cel oraz klienta,
    • potrafisz budować relacje,
    • lubisz pomagać innym.

    Jeśli dołączysz do CCDS, zapewnimy Tobie:

    • godzinową stawkę gwarantowaną 28,10 zł brutto oraz premie uzależnione od wyników jakościowych - czyli od tego jak obsługujesz klientów,
    • profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań - przed przystąpieniem do samodzielnego wykonywania obowiązków przejdziesz przez pakiet wdrożeniowy przygotowany przez naszych Trenerów wewnętrznych,
    • możliwość awansu w strukturach firmy - wszyscy nasi specjaliści są pozyskani drogą rekrutacji wewnętrznych ,
    • pracę w samym centrum miasta - dotrzesz do nas bez problemu komunikacją miejską.

    Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco - kliknij 'Aplikuj' a już za chwilę spotkamy się na spotkaniu rekrutacyjnym! Do zobaczenia!