• Wszystkie ofertyWrocławSupportSpecjalista ds. Obsługi Czatu z j.słowackim
    Specjalista ds. Obsługi Czatu z j.słowackim
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    obsługa klienta

    słowacki

    Opis stanowiska

    Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group.

    CCIG GROUP to największa firma w branży Call i Contact Center w Polsce.

    Oto oferta pracy stworzona dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy osób posługujących się j.słowackim do Obsługi Czatu Klienta przy projekcie szybko rozwijającego się sklepu internetowego. Zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do nas już dziś!

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje zadania:

    • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów na czacie w j.słowackim,
    • Wsparcie Klienta na każdym etapie zakupu,
    • Przyjmowanie i procesowanie zwrotów oraz reklamacji,
    • Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi.

    Wymagania:

    • Znajomość języka słowackiego na poziomie min. B2 lub wyższym,
    • Znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie min. B2 lub wyższym (niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu),
    • Umiejętność szybkiego pisania,
    • Gotowość do pracy zmianowej - projekt pracuje 24/7, oczekujemy minimum 120h miesięcznie,
    • Umiejętność precyzyjnego i przejrzystego formułowania wypowiedzi w formie pisemnej,
    • Wysoka kultura osobista.

    Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem.

    Oferujemy w zamian:

    • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę,
    • Pakiet wdrożeniowy, który pozwoli Ci w pełni samodzielnie realizować zlecone zadania,
    • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole;
    • Wsparcie trenerów oraz doświadczonego zespołu;
    • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group;
    • Możliwość dofinansowania dodatkowych benefitów tj.: Karta Multisport, Pakiet Medyczny, Ubezpieczenie na Życie;
    • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy,
    • Owocowe czwartki;
    • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.