• Wszystkie ofertyZielona GóraSupportSpecjalista ds. obsługi klienta
    Specjalista ds. obsługi klienta
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCDS poszukuje osób na stanowisko:

    Specjalista ds. obsługi klienta.

    Studencie! Dostosuj grafik do zajęć na uczelni.

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Zastanawiasz się co będzie należało do Twoich obowiązków?

    • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących,
    • udzielanie odpowiedzi na zapytania mailowe,
    • obsługa aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych,
    • budowanie pozytywnego wizerunku naszego Kontrahenta.

    W tej roli idealnie odnajdziesz się, jeżeli:

    • jesteś komunikatywny-a,
    • cechuje Cię zorientowanie na cel oraz klienta,
    • potrafisz budować relacje,
    • lubisz pomagać innym.

    Jeśli dołączysz do CCIG, zapewnimy Tobie:

    • godzinową stawkę gwarantowaną 28,10 zł brutto oraz premie,
    • profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań - przed przystąpieniem do samodzielnego wykonywania obowiązków przejdziesz przez pakiet wdrożeniowy przygotowany przez naszych Trenerów wewnętrznych,
    • elastyczny grafik - dostosowany do Twoich potrzeb,
    • możliwość awansu w strukturach firmy - wszyscy nasi specjaliści są pozyskani drogą rekrutacji wewnętrznych,
    • pracę w samym centrum miasta - dotrzesz do nas bez problemu komunikacją miejską.

    Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco - kliknij 'Aplikuj' a już za chwilę spotkamy się na spotkaniu rekrutacyjnym! Do zobaczenia!