• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta - sieć telekomunikacyjna
    Telefoniczny Doradca Klienta - sieć telekomunikacyjna
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Czy jesteś studentem lub uczniem i szukasz pracy, która umożliwi Ci zdobycie cennego doświadczenia oraz dodatkowego zarobku? Trafiłeś idealnie! Dołącz do naszego zespołu jako Telefoniczny Doradca Klienta.

    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje zadania:

    • Aktywna sprzedaż usług, produktów i ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
    • Realizowanie celów sprzedażowych.
    • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami i dbanie o wysoką jakość obsługi.

    Czego oczekujemy?

    • Statusu studenta lub ucznia.
    • Motywacji do pracy i chęci nauki nowych rzeczy.
    • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia.
    • Znajomości języka polskiego i nienagannej dykcji.
    • Dyspozycyjności min. 25 godzin tygodniowo.
    • Dyspozycyjności na pakiecie wdrożeniowym, który trwa 5 dni.

    Co oferujemy?

    • Brak wymaganego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
    • Całkowicie elastyczny grafik - dopasuj pracę do swoich zajęć, (minimalnie 25 godzin tygodniowo).
    • Możliwość zdobycia cennych umiejętności sprzedażowych i obsługi Klienta.
    • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze.

    Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie, rozwijać swoje umiejętności i pracować w zgranym zespole,

    wyślij nam swoje CV już teraz!

    Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG.