• Wszystkie ofertyWarszawaSupportTelefoniczny Doradca Klienta
    Telefoniczny Doradca Klienta
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    Mile widziane

    branża motoryzacyjna

    Opis stanowiska

    Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej grupy w branży Call Center w Polsce.

    Współpracujemy z wiodącą marką samochodów, dla której prowadzimy obsługę klienta w j.polskim.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i zdobyć nowe doświadczenie, zaaplikuj do nas już dziś!

    Telefoniczny Doradca Klienta!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • przeprowadzanie rozmów telefonicznych na infolinii przychodzącej,
    • przeprowadzanie rozmów wychodzących (obsługa leadów),
    • obsługa mailowa zgłoszeń,
    • obsługa live-chat,
    • informowanie o dostępnych produktach i serwisie,
    • przekierowywanie zgłoszeń do odpowiednich działów,
    • monitorowanie danych, a także wprowadzanie ich do systemu,
    • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem,
    • doświadczenie lub zainteresowanie branżą motoryzacyjną będzie dodatkowym atutem.

    Wymagania:

    • otwartości i komunikatywności,
    • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (infolinia pracuje pon-pt 09:00-20:00, soboty 09:00-14:00)
    • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na pomoc klientowi,
    • umiejętności współdziałania w zespole.

    Oferujemy:

    • stałe wynagrodzenie + dodatkowy system premiowy,
    • pakiet szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
    • elastyczny grafik,
    • swobodny dress-code, owocowe czwartki, karta rabatowa, sala relaksu,
    • praca w przyjaznej atmosferze.

    Nie czekaj! Aplikuj i już teraz rozpocznij swoją przygodę z największym Call Center w Polsce!