• Wszystkie ofertyPoznańZdrowieOpieka medycznaLekarz kardiolog
    Lekarz kardiolog
    new
    Zdrowie
    Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo wykonywania zawodu

    Opis stanowiska

    Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu poszukuje:

    LEKARZA KARDIOLOGA

    Miejsce pracy: Oddział Kliniczny Kardiologii i Pulmonologii z Salą Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego

    Oczekiwania:

    • dyplom lekarza oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
    • specjalizacja z zakresu kardiologii

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt
    • Długofalową i stabilną współpracę
    • Pozytywną atmosferę w zespole oraz korzystne godziny pracy
    • Kompleksowe wdrożenie do pracy
    • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach
    • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
    • Bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
    • Możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych,
    • Możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach

    W przesłanych do Szpitala dokumentach prosimy o wpisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie przez Szpital Państwa danych osobowych o następującej treści:

    "Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu z siedzibą w 60-355 Poznań, ul. Przybyszewskiego 49 moich danych osobowych zawartych przeze mnie w CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.. Oświadczam, że zgoda została wyrażona dobrowolnie.

    Oświadczam, że przed wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zostałam/em poinformowana/ny, (za pośrednictwem strony internetowej www.skpp.edu.pl) że mogę w dowolnym momencie ją wycofać poprzez poinformowanie o tym administratora w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rekrutacja@usk.poznan.pl.

    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora moich danych osobowych zawartych przeze mnie w CV oraz liście motywacyjnym do celów przyszłych rekrutacji jednak nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy."