• Wszystkie ofertyŻaryInżynieriaAutomatykaMechanik Utrzymania Ruchu
    Mechanik Utrzymania Ruchu
    Inżynieria
    Valmet Automotive Sp z o.o.

    Żary
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    mechanika

    rysunek techniczny

    Team player

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

    Będziesz odpowiedzialny za:

    • Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń;
    • Modernizację maszyn i urządzeń;
    • Naprawy i regulacja maszyn szwalniczych;

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane o profilu mechanicznym);
    • Znajomość mechaniki maszyn;
    • Znajomość układów pneumatyki, hydrauliki i automatyki;
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów;
    • Umiejętność pracy zespołowej;
    • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( w dziale utrzymania ruchu);
    • Znajomość mechaniki maszyn szwalniczych;

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności- cenimy pracę i rozumiemy Twoje potrzeby,
    • Dodatkowa stała premia po okresie próbnym zależna od wyników pracy (od 0 do 10% wynagrodzenia podstawowego)- doceniamy zaangażowanie,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, więc nie martw się, co przyniesie jutro,
    • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym każdy dzień przynosi okazje do rozwoju,
    • Profesjonalne wprowadzenie do firmy – dla nas liczy się człowiek,
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje – najlepsza inwestycja to inwestycja w rozwój,
    • Niezbędne narzędzia pracy i dobra kawa na początek dnia – dobry start to początek sukcesu 😉
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. ZFŚS, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do dojazdów, premie za polecenia pracownicze, wsparcie w rozwoju pasji sportowych i pomaganiu innym)
    • Premia za wnioski i pomysły racjonalizatorskie, bo cenimy innowacje i Twoje zaangażowanie 😊
    • Miłą atmosferę :)

     Zainteresowany?

    Prześlij swoje CV klikając przycisk "Aplikuj" 📨