• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMedia Trainee
    Media Trainee
    Marketing
    Value Media

    Value Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Value Media

    Value Media

    Największa niezależna agencja mediowa w Polsce. Dom Mediowy 2022. Pod jednym dachem łączy kompetencje strategiczne, komunikacyjne, kreatywne, mediowe, e-commerce oraz badania i analitykę. Jesteśmy częścią Group One.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office PowerPoint

    Opis stanowiska

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Na tym stanowisku będziesz:

    • poznawać specyfikę pracy w branży mediowej;
    • współpracować z największymi klientami z różnorodnych branż;
    • brać udział w planowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych;
    • analizować dane, raportować oraz wyciągać wnioski;
    • wspierać team przy tworzeniu prezentacji i pozostałych pracach zespołu;
    • poszukiwać nowych rozwiązań, które przekraczają oczekiwania klienta

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • chęci uczenia się i podejmowania nowych wyzwań;
    • pasji w działaniu;
    • zaangażowania i pozytywnego podejścia;
    • podważania statusu quo, poszukiwania nowości oraz inicjatywy w działaniu;
    • brania odpowiedzialności za swój obszar;
    • umiejętności współpracy w zespole i orientacji na wspólny cel;
    • zainteresowania nowymi technologiami oraz rynkiem mediów (który poznasz dzięki nam od podszewki)
    • bardzo dobrej organizacji pracy;
    • pełnej dyspozycyjności w ciągu tygodnia (poniedziałek - piątek);
    • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    • dobrej znajomości języka angielskiego.

    O Twoim dziale:

    Nasze działy Business są najlepiej ocenianymi przez klientów zespołami wśród domów mediowych w Polsce (badanie Kantar dla MMP w 2021 r.). To, co dodatkowo nas wyróżnia, to niekorporacyjna atmosfera i niezależność od sieciowych struktur, dzięki czemu decyzje zapadają szybciej. Dbamy o nieustanną wymianę wiedzy w ramach kilkunastu wewnętrznych programów i korzystamy z każdej okazji do integracji.

    Co doceniają eksperci pracujący w Value Media:

    • wsparcie przy certyfikacji z najbardziej zaawansowanych narzędzi Google,
    • współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
    • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
    • pracę hybrydową - prawdziwą i elastyczną :)
    • biuro pet friendly - Twój pupil będzie się tu czuł jak u siebie,
    • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
    • platformę eTutor do nauki języka angielskiego lub niemieckiego - za free
    • nieograniczony dostęp do platformy EAP, która zadba o Twój dobrostan psychiczny,
    • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
    • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą Deklarację z WWF Polska,
    • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku, np. dzięki prezentacjom z cyklu Inspirujące Czwartki, opracowaniom WTFAQ i wielu innych
    • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
    • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe, jasną ścieżkę kariery, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
    • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
    • bonus dla świeżo upieczonych rodziców
    • program rozwojowy People Manager,
    • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
    • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
    • parking rowerowy, gaming room.

    Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i masz dodatkowe pytania, napisz do nas bezpośrednio: kinga.florczyk@groupone.com.pl

    Value Media to największy niezależny dom mediowy w Polsce. Zdobywca tytułów “Dom Mediowy Roku 2022” i “Rewelacyjny Wynik 2021” wg MMP. W 2020 roku zajął piąte miejsce w światowym rankingu agencji dominujących organizacji RECMA. W ramach podejścia House of Communication łączy kompetencje blisko 250 ekspertów do budowania silnych marek. Oferując rozwiązania end-to-end, bierze odpowiedzialność za wynik biznesowy ponad 80 klientów w obszarach takich jak: strategia, komunikacja, kreacja, media, e-commerce oraz badania i analityka. Value Media łączy unikalne kompetencje zarówno w obszarze mediów tradycyjnych, jak i szeroko rozumianego digitalu. Zdobywca 6 statuetek Effie, 3 nagród Golden Arrow i dwukrotnie Dom Mediowy Roku według Media&Marketing Polska.

    Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na:

    WWW: http://valuemedia.pl/

    Facebooku: https://www.facebook.com/ValueMedia

    Instagramie:https://www.instagram.com/groupone_poland/