• Oferty
  • Wszystkie ofertyKaliszHoReCaGastronomiasushi master
    sushi master
    HoReCa
    Veritas Art

    Veritas Art

    Kalisz
    1 556 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    priorytetyzacja

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Opis stanowiska:

    Do naszej renomowanej restauracji Ramen Shop and Sushi poszukujemy doświadczonego Sushi Mastera, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli pasjonujesz się japońską kuchnią, posiadasz wyjątkowe umiejętności w przygotowywaniu sushi oraz pragniesz tworzyć niezapomniane doznania kulinarne dla naszych gości, to stanowisko jest idealne dla Ciebie!

    Główne obowiązki:

    • Przygotowywanie i serwowanie różnorodnych dań sushi z najwyższej jakości składników.
    • Kreowanie nowych propozycji w menu, zgodnie z aktualnymi trendami i preferencjami klientów.
    • Dbanie o estetykę i prezentację serwowanych potraw.
    • Utrzymywanie najwyższych standardów higieny i czystości w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Doskonała znajomość technik przygotowywania sushi i innych dań japońskich.
    • Kreatywność i umiejętność tworzenia nowych potraw.
    • Zdolność do pracy pod presją czasu oraz w zespole.
    • Znajomość zasad higieny oraz przepisów sanitarnych.
    • Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
    • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
    • Elastyczny grafik pracy.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres [adres e-mail] z tytułem "Sushi Master - [Twoje Imię i Nazwisko]".

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w prestiżowej restauracji sushi!

    1 556 USD

    Dowolna