• Wszystkie ofertyGorzów WielkopolskiSprzedażPraca w sklepieZastępca Kierownika Sklepu
    Zastępca Kierownika Sklepu
    new
    Sprzedaż
    Woolworth Polska Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    handel detaliczny

    kontakt z klientem

    Mile widziane

    kierownik

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Woolworth!

    Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 600 sklepów w Niemczech i teraz otwieramy nasze sklepy również w Polsce. Nasz asortyment obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia domowe, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny. Mamy wysokie standardy jakości naszych towarów, koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i oferujemy bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

    Nasze sklepy są sercem naszej firmy.

    Szukamy osób, które chcą się rozwijać razem z nami i są zawsze gotowe do podejmowania nowych wyzwań. Czeka na Ciebie wiele ciekawych zadań!

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie sklepem zgodnie z procedurami i standardem firmy
    • Wspieranie Kierownika Sklepu w bieżących zadaniach i realizacji celów sprzedażowych
    • Planowanie czasu pracy zespołu, tworzenie grafików, nadzór nad czasem pracy podległych pracowników
    • Zarządzanie towarem w sklepie, w tym: dbanie o odpowiednią prezentację i oznakowanie towaru zgodne z wytycznymi, wsparcie w przeprowadzaniu inwentaryzacji, dbanie o porządek i wizerunek sklepu
    • Zarządzanie podległym zespołem, w tym rekrutacja, szkolenia, rozwój pracowników oraz koordynacja zadań i pracy
    • Wsparcie w otwieraniu i inwentaryzacji sklepów
    • Profesjonalna obsługa Klienta,
    • Współpraca z Centralą firmy oraz z Kierownikiem Regionalnym

    Nasze wymagania

    • Lubisz handel detaliczny, kontakt z klientem i kochasz swoją pracę
    • Masz doświadczenie zawodowe w sieci handlowej (mile widziane na stanowisku kierownika sklepu lub zastępcy kierownika)
    • Jesteś zaangażowany, samodzielny, kreatywny oraz elastyczny
    • Lubisz pracę w dynamicznym środowisku
    • Potrafisz zmotywować pracowników i jesteś wzorem do naśladowania dla Twojego zespołu
    • Zapraszamy do aplikowania również osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu zawodowym

    To oferujemy

    • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie struktury odpowiedzialnej za sprzedaż w Polsce i tym samym aktywnego uczestniczenia w ekspansji naszej firmy
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy
    • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania
    • Otwartą komunikację opartą o dialog
    • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji
    • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu