• Wszystkie ofertyChełmInżynieriaInneKonstruktor Układów Elektrycznych
    Konstruktor Układów Elektrycznych
    Inżynieria
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    CAD

    zarządzanie projektami

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania: 

    • Terminowe, kosztowe i jakościowe wdrażanie nowych konfiguracji śmigłowca przy pełnym zachowaniu kluczowych wymagań podczas modernizacji, dostosowywania, napraw, inicjatyw udoskonalania produktów, 
    • Integracja i nadzór nad treścią oraz rozwiązaniami technicznymi na poziomie systemu śmigłowca (propozycja, ocena, koordynacja rozwiązań technicznych dostarczonych przez obszary techniczne), 
    • Wkład w plan certyfikacji oraz jego poprawność i kompletność, 
    • Koordynacja przepływu informacji technicznych w obszarach technicznych oraz w ramach zakupów i głównych dostawców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z elektryką, elektroniką lub mechaniką), Znajomość oprogramowania CAD,
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami, 
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, 
    • Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie własnej inicjatywy, odpowiedzialność.

    Oferujemy: 

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, 
    • Opiekę medyczną i pakiet socjalny.