• Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaSpecjalista ds. social media
    Specjalista ds. social media
    new
    Marketing
    Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Do naszego zespołu marketingu poszukujemy Specjalisty ds. Social Media! 🙌✨

    Czym będziesz się zajmował?

    • tworzeniem i publikowaniem treści na naszych platformach społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest,
    • planowaniem i realizacją kampanii marketingowych w SM, w tym konkursów, promocji i zaangażowania odbiorców,
    • monitorowaniem trendów i analizą wyników działań w SM w celu optymalizacji strategii,
    • współtworzeniem i implementacją strategii marketingowych, związanych z kreowaniem i promowaniem marki,
    • współpracą z zespołem kreatywnym i działem marketingu w celu tworzenia spójnej komunikacji marki na wszystkich platformach,
    • przygotowywaniem oraz wdrażaniem kalendarza marketingowego e-commerce.
    • rekomendacją zmian i optymalizacji w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych.
    • wyceną i zakupem przestrzeni mediowych, nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji z partnerami biznesowymi,
    • social media listening, research, monitorowaniem i analizowaniem rynku,
    • koordynowaniem kampanii z influencerami i twórcami internetowymi,
    • monitorowaniem i moderowaniem aktywności użytkowników mediów społecznościowych.

    Kogo poszukujemy? Osoby, która:

    • posada minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Social Media Specialist lub pokrewnej roli,
    • jest zainteresowana obszarem social commerce, śledzi aktualne trendów i branżowe nowości,
    • posiada doskonałe umiejętności redakcyjne oraz zdolność tworzenia kreatywnych treści,
    • zna Meta Business Suite i inne narzędzia analityczne,
    • posiada świetnie rozwinięte zdolności komunikacji interpersonalnej i współpracy w zespole,
    • jest otwarta na zmiany, kreatywna, wykazuje inicjatywę i proponuje nowe rozwiązania,
    • dobrze organizuje swoją pracę i jest zaangażowana w wykonywane obowiązki.

    Co oferujemy?

    • komfortowe biuro w centrum Wrocławia,
    • imprezy integracyjne oraz team-buildingowe,
    • przyjazną i wspierającą atmosferę w pracy,
    • dostęp do platformy kafeteryjnej z szeroką gamą benefitów,
    • upominki okolicznościowe dla pracowników,
    • wsparcie w rozwoju zawodowym.