• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieDoradczyni / Doradca Klienta w Salonie YES
    Doradczyni / Doradca Klienta w Salonie YES
    new
    Sprzedaż
    YES Biżuteria S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 250 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacj. Nasza sieć stale się powiększa, więc zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami tworzył niezapomnianą atmosferę w YES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    obsługa klienta
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • aktywna sprzedaż i obsługa osób odwiedzających Salon
    • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
    • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
    • obsługa kasy fiskalnej
    • aktywna obsługa procesu reklamacji

    Nasze Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze
    • wysokie zdolności komunikacyjne
    • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
    • wysoka kultura osobista

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży jubilerskiej
    • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych
    • znajomość języka angielskiego

    To oferujemy:

    • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)
    • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji
    • współpracę z profesjonalistami(-kami), którzy(-e) pomogą Ci w zrozumieniu branży
    • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon, stylizacji, ekspozycji
    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • szkolenia
    • program motywacyjny
    • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie
    • dofinansowanie żłobka/przedszkola

    YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

    • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
    • Certyfikat Great Pleace to Work (2022)
    • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)

    YES Biżuteria

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

    Wspólnie z nami twórz niezapomnianą atmosferę w Salonie YES.

    Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę w Salonie YES. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią przodującej marki biżuteryjnej.