• Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażPraca w sklepieMenedżerka / Menedżer Salonu YES
    Menedżerka / Menedżer Salonu YES
    new
    Sprzedaż
    YES Biżuteria S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 250 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacj. Nasza sieć stale się powiększa, więc zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami tworzył niezapomnianą atmosferę w YES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wysoka kultura osobista

    team leader

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • zarządzanie zespołem Doradczyń i Doradców
    • utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie
    • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon
    • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
    • aktywna współpraca z Regionalnym(-ą) Menedżerem(-ką) Sprzedaży i wdrażanie jego(-j) wytycznych

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych)
    • umiejętność pracy na podstawie planów sprzedażowych i wskaźników handlowych
    • umiejętność budowania relacji z osobami odwiedzającymi Salon poprzez aktywną obsługę
    • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji
    • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu
    • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (w przypadku kontraktu B2B)

    Mile widziane:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • partnerskie relacje — wsparcie Regionalnego(-ej) Menedżera(-ki) Sprzedaży
    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
    • w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
    • konsultacje z innymi Partnerami(-kami)
    • pomoc i wsparcie w rekrutacji Zespołu
    • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • szkolenia
    • program motywacyjny
    • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie
    • dofinansowanie żłobka/przedszkola
    • ubezpieczenie grupowe

    YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

    • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
    • Certyfikat Great Pleace to Work (2022)
    • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)

    YES Biżuteria

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

    Wspólnie z nami twórz niezapomnianą atmosferę w Salonie YES.

    Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę w Salonie YES. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią przodującej marki biżuteryjnej.