• Wszystkie ofertyPoznańMarketingSocial mediaSocial Media & Video Content Specialist
    Social Media & Video Content Specialist
    new
    Marketing
    YES Biżuteria S.A.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 250 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacj. Nasza sieć stale się powiększa, więc zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami tworzył niezapomnianą atmosferę w YES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    SoMe

    video content

    Opis stanowiska

    Do Zespołu Marketingu marki YES poszukujemy osoby na stanowisko Social Media & Video Content Specialist, która stanie się odpowiedzialna za naszą komunikację na Instagramie, TikToku i pozostałych kanałach marki. Chcemy, aby nowa osoba w Zespole Zuzy poczuła wartości, jakimi kieruje się marka YES i razem z nami zmieniała świat na lepszy dla kobiet.

    Twój zakres obowiązków

    • zarządzanie kontami SoMe marki YES (Instagram, TikTok, Facebook, LinkedIn, YouTube, Pinterest)
    • tworzenie contentu — zdjęcia, stories, reels oraz video (na potrzeby TikToka, Instagrama oraz kampanii w META i Google Ads)
    • wyłapywanie trendów na TikToku oraz Instagramie i szybie reagowanie na viralowe treści
    • lekkość i szybkość w tworzeniu treści na SoMe
    • moderowanie treści w SoMe, komunikacja w wiadomościach prywatnych
    • planowanie harmonogramów publikacji zgodnie ze strategią i trendami
    • udział w sesjach fotograficznych / video

    Nasze wymagania

    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku w wewnętrznym dziale marketingu
    • samodzielność w tworzeniu contentu video (nagrywanie, montaż, publikacja)
    • otwartość na bycie twarzą YES na SoMe
    • doświadczenie i umiejętność współpracy z działem kreatywnym
    • analizowanie działań i raportowanie efektywności
    • zarządzanie fakturami i dokumentacją
    • swobodna komunikacja w języku angielskim min. na poziomie B2
    • chęć pracy w modelu hybrydowym (min. 3 dni pracy biurowej w Poznaniu w tygodniu)

    Narzędzia, na których pracujemy:

    • Social Media (Later, Buffer, NapoleonCat, Sotrender, Brand24)
    • Video Content (VN, CapCut)

    To oferujemy

    • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
    • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
    • Bezpłatne lekcje angielskiego
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
    • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
    • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
    • Spotkania integracyjne
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem