• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Marketing Specialist
    Performance Marketing Specialist
    Marketing
    ZnanyLekarz

    ZnanyLekarz

    Warszawa
    2 396 - 3 295 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 178 - 2 995 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Google Ads

    Google Analytics

    Meta Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zaczynaliśmy w 2012 roku, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jako liderzy w swojej branży. ZnanyLekarz to nie tylko portal z wiarygodnymi opiniami o specjalistach, ale też dostawca oprogramowania SaaS, które wspiera lekarzy w ich codziennej pracy w gabinecie. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki.

    Brzmi ciekawie?

    Według "Badania Wizerunku Marki ZnanyLekarz" przeprowadzonego w styczniu 2024 przez niezależna agencję badawczą Chili Insights:

    • Ponad 75% klientów potwierdza, że ZnanyLekarz skutecznie pomaga dotrzeć do pacjentów,
    • Ponad 70% lekarzy deklaruje, że nasze usługi pomagają w organizacji czasu pracy, a profil na ZnanyLekarz ma pozytywny wpływ na wizerunek profesjonalisty,
    • 71% klientów ma dobrą lub bardzo dobrą opinię o naszej marce 🤩

    ale to tylko dane… przekonaj się sam, dlaczego warto być częścią Docplanner!

    Do jakiego zespołu dołączysz?

    Zespół Marketingu w ZnanyLekarz odpowiada za tworzenie skutecznej komunikacji marketingowej. Naszym celem jest m.in. docieranie do potencjalnych klientów, wzbudzanie zainteresowania naszym produktem, edukowanie w jego zakresie i generowanie jakościowych leadów sprzedażowych.

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • opracowanie i realizacja strategii reklamowej produktów Grupy Docplanner,
    • wdrażanie kampanii performance marketingowych (Google Ads, Meta Ads),
    • raportowanie wyników oraz proponowanie optymalizacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzonych kampanii,
    • bliska współpraca z zespołami globalnymi przy realizowaniu strategii marketingowej Grupy Docplanner,
    • analiza wewnętrznych stron internetowych pod względem skuteczności działań performance’owych,
    • rozwijanie nowych kanałów komunikacji np. YouTube, Instagram - Twoje pomysły mile widziane!

    Kogo szukamy?

    Ważne dla nas aspekty Twojego doświadczenia i umiejętności:

    • masz min. 2-letnie doświadczenie przy tworzeniu kampanii performance marketingowych w sektorze B2B,
    • znasz i korzystasz z narzędzi takich jak: Google Ads, Google Analytics, Meta Ads,
    • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie, poziom min. B2),
    • samodzielnie realizujesz powierzone projekty, a dzięki umiejętnościom analitycznym potrafisz wyciągnąć wnioski z własnych działań i zaproponować najlepsze rozwiązania,
    • masz pomysł na to, jak zachęcić placówki medyczne, lekarzy i specjalistów do korzystania z produktów Grupy Docplanner,
    • na plus: doświadczenie w firmie IT/technologicznym startupie.

    Co możemy Ci zaproponować?

    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (najpierw 3-miesięczny okres próbny, potem możliwość przejścia na czas nieokreślony),
    • Wynagrodzenie w widełkach 8400-11550zł brutto (UoP) lub 9240-12705zł netto + VAT (B2B) (zależne od doświadczenia i kompetencji),
    • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracować z biura to nasze jest tuż obok Dworca Zachodniego :)
    • Zaplanowany czas wdrożeniowy,
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,
    • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
    • Dofinansowanie karty Multisport,
    • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,
    • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
    • Wyjścia integracyjne.

    Dotarłeś do tego miejsca i masz poczucie, że to dokładnie to, czego szukasz? Czekamy na Twój ruch - kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV!

    2 396 - 3 295 USD

    B2B

    2 178 - 2 995 USD