• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażInneJunior Sales Development Representative
    Junior Sales Development Representative
    Sprzedaż
    ZnanyLekarz Sp. z o.o.

    1 225 - 1 692 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    B2B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zaczynaliśmy w 2012 roku, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jako liderzy w swojej branży. ZnanyLekarz to nie tylko portal z wiarygodnymi opiniami o specjalistach, ale też dostawca oprogramowania SaaS, które wspiera lekarzy w ich codziennej pracy w gabinecie. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki.

    Do jakiego zespołu dołączysz?

    Poszukujemy osoby do roli Junior Sales Development Representative, która swoimi działaniami wesprze pracę naszego teamu sprzedażowego DPPhone 🚀

    Czym zajmuje się zespół? Docieramy do naszych potencjalnych klientów – placówek medycznych i proponujemy im rozwiązanie technologiczne, które wspiera ich działanie w zakresie zarządzania i optymalizacji pracy recepcji.

    Więcej o naszym produkcie dowiesz się tutaj.

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Budowanie własnej bazy kontaktów oraz sprawne zarządzanie leadami sprzedażowymi - otrzymasz od nas bazę kontaktów, ale zależy nam abyś również proaktywnie poszukiwał_ potencjalnych szans sprzedażowych.
    • Będziesz odpowiedzialn_ za pierwszy kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem. Twoim zadaniem będzie dotarcie do osoby decyzyjnej, zbadanie potrzeb placówki, zainteresowanie produktem i umówienie klienta na spotkanie sprzedażowe on-line z naszym handlowcem.
    • Planowanie kalendarza spotkań naszego zespołu sprzedażowego.
    • Bieżące raportowanie pracy w wewnętrznym systemie CRM oraz monitorowanie i optymalizowanie swoich działań.

    Czego szukamy w Twoim CV?

    • Doświadczenia w kontakcie telefonicznym z klientem – najlepiej z sektora B2B (już rok jest dla nas ok).
    • Doświadczenie w pracy na zimnych leadach sprzedażowych będzie dodatkowym atutem.

    Co jeszcze jest dla nas ważne?

    • Nieustępliwość i determinacja – często umówienie spotkania sprzedażowego jest trudniejsze niż sama sprzedaż!
    • Wysokie zdolności komunikacyjne – Twoja codzienna praca będzie skupiona przede wszystkim na rozmowach z klientami.
    • Zdolności organizacyjne – aby samodzielnie i efektywnie zaplanować swoją pracę, a jednocześnie zadbać o grafiki zespołu sprzedażowego.

    Co możemy Ci zaproponować?

    • Umowę o pracę (pierwszą na 3 miesięczny okres próbny, potem czas nieokreślony),
    • Wynagrodzenie podstawowe 4725 zł brutto i premię miesięczną do ok 1800 zł brutto uzależnioną od realizacji targetu - pracujemy na celach nie tylko ilościowych, ale i jakościowych,
    • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracować z biura to nasze jest w Warszawie tuż obok Dworca Zachodniego 😊
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,
    • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
    • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,
    • Dofinansowanie karty Multisport.
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, słuchawki)
    • Wyjścia integracyjne.

    Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

    • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
    • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności - nie pracujemy na utartych schematach :)
    • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

    Dotarłeś do tego miejsca i czujesz, że to rola stworzona dla Ciebie?

    Czekamy na Twój ruch: wyślij nam namiastkę siebie w formie CV.

    Do zobaczenia wkrótce w procesie rekrutacyjnym! :)

    1 225 - 1 692 USD