• Wszystkie ofertyNowy SączInżynieriaElektronikaInżynier wsparcia technicznego
    Inżynier wsparcia technicznego
    new
    Inżynieria
    Zuken

    Zuken

    2 337 - 3 116 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Dokumentacja elektryczna

    elektrotechnika

    wykształcenie techniczne

    projektowanie elektryczne

    projektowanie

    język angielski

    Mile widziane

    ECAD

    Opis stanowiska

    Firma Zuken założona w 1976 roku jest globalnym dostawcą najnowocześniejszego oprogramowania typu eCAD oraz usług doradztwa w zakresie projektowania instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektronicznych.

    E3.series to wiodąca na świecie najwyższej klasy technologia przeznaczona do projektowania schematów elektrycznych, wiązek przewodów, okablowania, paneli sterowania w 2D/3D, jak również projektów funkcjonalnych oraz schematów hydrauliki i pneumatyki.

    Oprogramowanie E3.series wspiera cały proces powstawania produktu, począwszy od etapu jego zdefiniowania, projektowania, poprzez jego produkcję, aż do etapu jego utrzymania/serwisowania.

    Miejsce pracy 📍 Kraków

    Twój zakres obowiązków

    • Prezentacja rozwiązań firmy w zakresie oprogramowania w formie prezentacji oraz demonstracji dla Klienta
    • Wsparcie techniczne oraz merytoryczne Klientów przy wdrażaniu oprogramowania
    • Prowadzenie ustaleń technicznych oraz szkoleń
    • Udział w projektach dla Klientów Zuken głównie w Polsce
    • Praca w międzynarodowym zespole ekspertów

    Nasze wymagania

    • Pełne wykształcenie wyższe techniczne – preferowana Elektrotechnika lub pokrewne
    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania układów elektrycznych oraz tworzenia dokumentacji elektrycznej
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

    Mile widziane:

    • Znajomość nowoczesnych narzędzi eCAD będzie dodatkowym atutem (np.: E3.series, ePlan, EngineeringBase, SEE Electrical Expert itp.)

    To oferujemy

    • Pełne i merytoryczne przygotowanie pracownika do powierzonych zadań
    • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie z branży IT przy dużych projektach dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę – średni staż pracy w firmie to ponad 11 lat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie kwartalne)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon i samochód służbowy, również do użytku prywatnego
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie współpracowników z Polski oraz centrali firmy w Niemczech oraz innych oddziałów w Europie
    • Miejsce pracy: Kraków / Możliwość pracy hybrydowej

    Benefity

    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Elastyczny czas pracy
    • Spotkania integracyjne
    • Służbowy telefon do użytku prywatnego
    • Służbowy samochód do użytku prywatnego
    • Brak dress code’u
    • Parking dla pracowników
    • Program rekomendacji pracowników

    2 337 - 3 116 USD