Darren Barnet pierwszym męskim ambasadorem Victoria’s Secret

Darren Barnet pierwszym męskim ambasadorem Victoria's Secret

Bieliźniana marka Victoria’s Secret Pink wybrała pierwszego w swojej historii męskiego ambasadora, którym został producent i aktor Darren Barnet, którego możecie znać z produkcji Netflixa „Never Have I Ever„.

Darren Barnet we współpracy z Victoria’s Secret Pink

W ramach współpracy z bieliźnianą marką, gwiazdor promuje kolekcję ubrań Pink Gender Free, czyli uniseksowych ubrań, w której znalazły się m.in. szorty, koszulki, a także akcesoria. Co więcej, nowy ambasador będzie też wspierał projekt marki „Miesiąc świadomości zdrowia psychicznego”.

Darren Barnet będzie także jurorem 4. edycji programu Victoria’s Secret Pink „PINK With Purpose”. Dołączy on do innych ambasadorów, którymi są: Pink, Remi Baderem i Chloe x Halle.

Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem tego partnerstwa, ponieważ Darren jest pozytywnym wzorem do naśladowania dla nastolatków i młodych dorosłych – ogłosiła w oświadczeniu Amy Hauk, dyrektor generalna Pink. W związku z tym, że koncentrujemy się na poszerzaniu naszej oferty wolnej od płci i nadal ewoluujemy jako marka, chcemy, żeby nasi partnerzy nie tylko reprezentowali różnorodność naszych klientów, ale także ucieleśniali indywidualność i pewność siebie – dodała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Victoria’s Secret PINK (@vspink)

Ambasadorzy Victoria’s Secret

Warto sobie przypomnieć, że jeszcze do niedawna ten brand był kojarzony głównie ze szczupłymi modelkami, które promowały luksusową bieliznę. Widać, że wzięto pod uwagę krytykę, jaka zaczęła spływać na markę.

Od tamtej pory wśród ambasadorek mogliśmy oglądać:

  • modelkę plus size Ali Tate-Cutler,
  • chorującą na bielactwo Winnie Harlow,
  • transpłciowe kobiety Valentinę Sampaio i Emirę D’spain,
  • czy modelkę z Zespołem Downa, Sofię Jirau.

Jak widać, zmiany postanowiono wprowadzić również w brandzie Victoria’s Secret Pink, który w swoim asortymencie ma bieliznę i odzież dla osób w wieku 13-22 lata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Darren Barnet (@darrenbarnet)

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia głównego: Instagram@darrenbarnet

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze