Zestawy LEGO 18+ z reklamą w Telegazecie

Zestawy LEGO 18+ z reklamą w Telegazecie

Zestawy LEGO 18+, a właściwie ich promocja odbiła się szerokim echem. Wszystko przez nietuzinkowy sposób promocji. Reklama zestawów LEGO 18+ ma bowiem miejsce w Telegazecie. Dlaczego akurat tam? Odpowiedź jest bardzo prosta bo młodzi, do których zestawy nie są kierowane, zapewne w ogóle nie wiedzą, że coś takiego jak Telegazeta istnieje.

Zestawy LEGO 18+ mają bardzo dobrze ukrytą reklamę. Wydawać by się mogło, że skoro jest ukryta, to nikt się o nich nie dowie, ale zadziałało to dokładnie na odwrót teraz wszyscy dorośli mówią o tych zestawach i z ciekawością zaglądają na Telegazetę.

Co równie ciekawe, według badania Kantar z 2019 roku, nadal aż 2,7 mln użytkowników korzysta z Telegazety! Co więcej, aż 85% Polaków robi to co najmniej raz w tygodniu.

Jak znaleźć reklamy zestawów LEGO 18+ w Telegazecie?

Cóż, skoro nie każdy wie, że w ogóle coś takiego nadal istnieje, to ciekawe, jak wiele osób jeszcze pamięta, jak się w tym medium poruszać. Zestawy LEGO 18+ mają swoją promocję na stronie 100/04. Oglądać je można przez cały październik.

Lego 18+
Fot.: Mat. prasowe

Co to są zestawy LEGO 18+?

Klocki LEGO zapewne większości kojarzą się z zabawą z dzieciństwa, ale nie ma co ukrywać, że wielu dorosłych nadal z chęcią sięga po tego typu rozrywkę. Nic dziwnego układanie klocków skutecznie relaksuje, a przy tym rozwija kreatywność. Dlatego też postanowiono stworzyć ich „dorosłą” wersję w dodatkowych kategoriach.

Znajdź chwilę dla siebie i zrelaksuj się, budując jeden z wysokiej jakości zestawów LEGO® przygotowanych specjalnie dla dorosłych. Od cudów świata aż po kinowe hity, od nieustraszonych badaczy kosmosu aż po ikony popkultury, od luksusowych aut aż po arcydzieła architektury — dla każdego znajdzie się zestaw LEGO. Więc odłóż smartfona, otwórz pudełko i zrelaksuj się. To Twoja strefa — tak zestawy opisuje producent na swojej stronie. 

Klocki dla dorosłych nie są więc nowością, ale na uwagę zasługują 3 nowe zestawy:

  • Ford Mustang z serii LEGO Creator,
  • Statua Wolności z serii LEGO Architecture,
  • The Beatles z serii LEGO Art.

Co sądzicie o tego typu promocji? Skusicie się na nowy zestaw LEGO dla dorosłych?


Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Starszy redaktor projektĂłw specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze