• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedaż B2BMłodszy Specjalista ds. Sprzedaży
    Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
    Sprzedaż
    1stplace.pl Sp. z o.o. Sp.k.

    Poznań
    1 115 - 2 535 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    1 115 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    praca z klientem

    sprzedaż B2B

    Opis stanowiska

    Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży poszukiwany!

    Kto szuka? 1stplace.pl, czyli agencja marketingu internetowego, która nie boi się żadnych wyzwań.

    Co robimy? Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www i sklepów e-commerce, działamy globalnie i lokalnie, zwiększamy widoczność biznesów o różnej specyfice i wielkości. To nie koniec! Optymalizujemy kampanie Google & FB Ads oraz tworzymy content.

    A oprócz tego, nigdy nie narzekamy na nudę, codziennie śledzimy branżowe nowości i lubimy dobrą kawę.

    Co jest dla nas ważne?

    • umiejętność budowania długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi,
    • umiejętności negocjacyjne i organizacyjne,
    • doświadczenie w telefonicznej bądź osobistej obsłudze klienta lub partnera biznesowego (WARUNEK KONIECZNY),
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
    • wysoki poziom kultury osobistej i nienaganny kontakt z Klientem,

    doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dla nas atutem.

    Twoimi zadaniami będą:

    • aktywna sprzedaż usług naszej firmy,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy,
    • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów oraz stałą komunikację z partnerami biznesowymi,
    • kontakt telefoniczny/ mailowy z klientami,
    • realizowanie założonych celów biznesowych,

    Co oferujemy?

    • atrakcyjne wynagrodzenia (+system premiowy) - uzależnione od Twojego doświadczenia,
    • możliwość pracy hybrydowej – 3 dni w biurze, 2 dni w domu - po okresie szkoleniowym,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, B2B, o dzieło bądź umowę o pracę.
    • przemyślany proces wdrożenia,
    • możliwość stałego rozwoju,
    • budżet szkoleniowy,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dofinansowanie do karty Multisport.

    Spełniasz nasze warunki?

    Zapraszamy do kontaktu!

    Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedaż B2BMłodszy Specjalista ds. Sprzedaży
    1 115 - 2 535 USD

    Dowolna