Oferty
Account Manager
Nowa
Marketing

Białystok
6 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

customer service

B2B marketing

B2B

branża FMCG

digital marketing

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  1. Zarządzanie relacjami z klientami
  2. Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, dbanie o zrozumienie ich potrzeb oraz zapewnianie wysokiej jakości obsługi.
  3. Koordynowanie projektów
  4. Planowanie, realizacja i monitorowanie zleceń na różnych etapach — od koncepcji po dostarczenie finalnych materiałów.
  5. Współpraca z zespołem kreatywnym i produkcyjnym
  6. Bliska współpraca z działem kreatywnym, projektantami, copywriterami oraz managerem produkcyjnym w celu realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem.
  7. Przygotowanie ofert i prezentacji dla klientów
  8. Opracowywanie ofert sprzedażowych oraz ich prezentacji dla obecnych i potencjalnych klientów.
  9. Ewaluacja zarządzanych projektów
  10. Bieżące monitorowanie efektywności pracy nad projektami, rekomendacje działań w przyszłości na podstawie analizy wyników.
  11. Śledzenie trendów rynkowych
  12. Stałe monitorowanie rynku trade i shopper marketingu oraz trendów w komunikacji marketingowej w celu proponowania innowacyjnych rozwiązań i strategii firmy.
  13. Zarządzanie harmonogramami i budżetami projektów
  14. Dbałość o terminowość oraz realizację zleceń w ramach założonego harmonogramów oraz budżetów.
  15. Wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów
  16. Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, budowanie relacji z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata doświadczenia w agencji reklamowej lub marketingowej).
  2. Znajomość narzędzi marketingowych i reklamowych oraz podstawowych zagadnień z zakresu social media.
  3. Podstawowa znajomość zagadnień związanych z produkcją poligraficzną oraz innymi technikami produkcji materiałów POS
  4. Zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność budowania relacji z klientami oraz pracy zespołowej.
  5. Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  6. Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy z danymi oraz ich interpretacji w celu poprawy efektywności kampanii.
  7. Biegła znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i w piśmie).
  8. Doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  9. Znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint)

6 000 - 7 000 PLN