• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. platform e-commerce
    Specjalista ds. platform e-commerce
    Nowa
    Support
    4FIZJO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    analiza

    wsparcie techniczne

    Microsoft Office Excel

    IDEAerp

    idosell

    Opis stanowiska

    4FIZJO Group Sp. z o.o., właściciel 4fizjo.pl, to znacznie więcej niż sklep, w którym znajdziesz wysokiej jakości sprzęt i akcesoria sportowe oraz fizjoterapeutyczne. To miejsce, które codziennie tworzymy z pasją dla wszystkich miłośników sportu i profesjonalistów ze sportem związanych. Nasz zespół tworzą ludzie pełni zaangażowania i motywacji do działania. U nas nie ma, że „się nie da”! My zawsze znajdziemy sposób, by wprowadzić w życie najciekawsze pomysły. Jednocześnie nigdy nie zapominamy o przyjaznej atmosferze w biurze, która sprzyja pracy zespołowej.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. platform e-commerce.

    ✅ Interesujesz się branżą e-commerce i chcesz ją poznawać „od środka”.

    ✅ Radzisz sobie z codziennymi problemami technicznymi związanymi z obsługą komputerów, systemów i oprogramowania użytkowego.

    ✅ Cechuje cię duże zaangażowanie oraz chęć rozwoju.

    ✅ Uczenie się nowych rzeczy sprawia Ci przyjemność i umiesz to robić.

    ✅ Wykazujesz proaktywne podejście i analityczne myślenie w obliczu problemów.

    ✅ Odnajdujesz się w pracy zespołowej oraz potrafisz wyjaśniać kwestie techniczne w sposób zrozumiały dla laika.

    ✅ Podstawy analizy danych w Excelu nie są dla Ciebie obce (najczęściej wykorzystywane funkcje, Power Query, wyszukiwanie, scalanie, sortowanie danych z kilku plików).

    ✅ Mile widziana znajomość systemu IDEAerp oraz platformy IdoSell.

    ✅ Mile widziane zainteresowanie cyberbezpieczeństwem i stosowanie wiedzy z tej dziedziny w praktyce.

    Twój zakres obowiązków:

    ▶️ Monitorowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z systemem ERP (IDEAerp) oraz platformą e-commerce (IdoSell).

    ▶️ Współpraca z innymi działami w celu szybkiego rozwiązywania zgłoszeń technicznych i operacyjnych związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego oraz systemu ERP.

    ▶️ Optymalizacja działania sklepu internetowego poprzez analizę wydajności, wprowadzanie usprawnień technicznych oraz optymalizację procesów.

    ▶️ Wdrażanie poprawek i aktualizacji systemowych oraz testowanie nowych rozwiązań w celu zapewnienia stabilności i funkcjonalności systemu.

    ▶️ Praca nad integracjami zewnętrznych narzędzi i usług z platformą e-commerce (np. systemy płatności, kurierzy, narzędzia marketingowe).

    ▶️ Udział w projektach związanych z rozwojem funkcjonalności sklepu oraz systemu ERP, współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług IT.

    ▶️ Wsparcie techniczne w zakresie rozwiązywania problemów z infrastrukturą firmową oraz konfiguracji początkowej urządzeń.

    To oferujemy:

    ✅ Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce.

    ✅ Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji technicznych.

    ✅ Przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczne podejście do formy zatrudnienia (umowa o pracę / umowa zlecenie).

    ✅ Możliwość zdobywania dodatkowych kompetencji i poszerzania swojej wiedzy w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

    ✅ Prywatną opiekę medyczną i zniżki na produkty firmowe.

    ✅ Miejsce parkingowe przed biurem.

    Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. platform e-commerce