Oferty
Content Marketing Specialist
Nowa
Marketing

4 500 - 7 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 500 - 7 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

social media

Figma

TikTok

blog

Opis stanowiska

Jeśli chcesz tworzyć treści, które wniosą coś do świata. Nie boisz się pracować przy dużych wydarzeniach, oraz tworzyć różne treści od wideo po ciekawe e-booki, to właśnie Ciebie szukamy!

O Nas:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się agencja marketingowo-softwarową, której celem jest rozwiązywanie problemów, a nie tylko wykonywanie rutynowych zadań. Współpracujemy z różnorodnymi klientami i dbamy o ich sukces na mediach społecznościowych. Nasza firma to miejsce, w którym ceni się inicjatywę, kreatywność i otwartość na nowe pomysły.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Pasji do tworzenia treści: Jeśli umiesz i chcesz tworzyć content w różnej formie to mamy dla Ciebie miejsce w teamie. Platformy to Facebook, Instagram, TikTok, YT oraz Blogi.
  • Doświadczenia: Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy jako Content Creator - UWAGA nie liczy się prowadzenie randomowych profili, szukamy specjalistów - najlepiej z wiedzą agencyjną.
  • Kreatywności: Masz pomysły i chcesz osiągnąć nimi coś więcej - realny wynik.
  • Wiedzy: Musisz wiedzieć czym jest model SOSTAC, RACE, wiedzieć na jakim etapie lejka usytuowanie SoMe. Wiedzieć, jak napisać porządny artykuł. Musisz znać się na montażu materiałów wideo oraz programach graficznych.
  • Komunikatywności: Jeśli czujesz, że masz ambicje, które do tej pory nikt nie wykorzystał, umiesz się komunikować (pytać i dociekać niuansów).
  • Umiejętności prezentacyjnych: Jeśli widzisz połączenie dla treści i możliwości, jakie za tym idą i wiesz, jak to zaprezentować to idealnie, bo to my odpowiadamy za przedstawienie planów treści i wyników. Szukamy osoby co dźwignie ten temat.

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii Contentowej dla naszych klientów - Wideo marketing, SoMe, Content pisany: Artykuły czy e-booki.
  • Montaż materiałów wideo - Wiedza z DaVinci Resolve (średni poziom) lub CapCut (wysoki poziom) wymagana.
  • Obróbka graficzna - Umiejętnośc pracy w gotowych Social Teamplatkach w programach: Figma lub PS lub Affinity - w zespole są graficy, ale część materiałów dobrze umieć robić sobie samemu.
  • Komunikacja z klientami oraz budowanie i utrzymywanie z nimi relacji partnerskich.
  • Raportowanie swojej pracy oraz tworzenie planów treści.

UWAGA! Ze względu, że część naszych klientów to duże eventy czasem praca wymaga pracy w sobotę lub niedzielę.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności.
  • Elastyczną i przyjazną atmosferę pracy, w której ceni się inicjatywę i kreatywność.
  • Praca zdalna - mamy też kilka eventów, które wymagają pracy na miejscu (zapewniamy dojazd, nocleg i wyżywienie).
  • Dostęp do zaawansowanych szkoleń, które pomogą Ci w rozwoju zawodowym.
  • Pracę dla renomowanych marek i ciekawe projekty (o charakterze ogólnopolskim oraz lokalnym).

Dołącz do naszego zespołu.

Jeśli jesteś gotów/gotowa na nowe wyzwania, prześlij nam swoje CV i portfolio. Czekamy na Ciebie! #adRespectTeam #SocialMediaSpecialist #MarketingOnline

Rekrutacja podzielona na etapy:

  • Zbieramy CV i selekcjonujemy osoby, które nas interesują.
  • Zadanie rekrutacyjne:

1. Miesięczny Content Plan dla firmy x.

2. Montaż 2 Rolek wideo z surowych materiałów i briefu.

3. Stworzenie 3 postów do swojego content plany (grafika/infografika/wideo + treść).

  • Wyselekcjonowanie wśród osób, które zrobiły najlepsze prace osób na rozmowę, ankieta odnośnie zarobków.
  • Rozmowa - rozmawiamy już z ludźmi, którzy według nas mają skilla, oraz łapiemy się w stawkach i formie pracy. Tutaj łapiemy wspólny wajb, bo realnie jesteśmy zainteresowani. Rozmawiamy o tym co i kiedy, oraz jak wygląda on boarding w firmie.
4 500 - 7 500 PLN

B2B