Oferty
Młodszy Specjalista ds. HR
Nowa
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

rekrutacja

HR

język angielski

prawo pracy

Opis stanowiska

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa, a także na lotniskach.

Misja stanowiska:

Współudział w tworzeniu strategii HR, przygotowywanie pakietów benefitów, udział w tworzeniu polityki wynagrodzeń, a także prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Wsparcie zespołu HR w przygotowywaniu dokumentacji kadrowej i płacowej oraz związanej ewidencjonowaniem czasu pracy.
  • Wsparcie zespołu HR w działaniach employer branding’owych i komunikacji wewnętrznej.
  • Administrowanie programami benefitów.
  • Udział w inżynierskich targach pracy.
  • Dbałość o wizerunek pracodawcy.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów.
  • Raportowanie efektów pracy zespołu HR.

Wymagania:

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe min. licencjackie.
  • Podstawowa znajomość technik rekrutacji i selekcji.
  • Dobra znajomość prawa pracy.
  • Doświadczenie w pracy z MS Office, Google Workspace, Jira/Confluence (będzie atutem).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kat B.
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych.
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy.
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport i Medicover,
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.