Oferty
Koordynator Punktów Pobrań
Nowa
Logistyka

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

Microsoft Office

zarządzanie zespołem

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

offer-banner

ALAB laboratoria Sp. z o.o.  to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 800 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

🚗 praca mobilna – teren woj. pomorskie

Opis stanowiska:

  • wsparcie w zarządzaniu Punktami Pobrań w przypisanym regionie
  • dbałość o prawidłową realizację umów i kontakt z właścicielami lokali
  • dbałość o prawidłowe wyposażenie i oznakowanie punktów zgodnie z przepisami prawa i standardami ALAB
  • koordynację usług świadczonych na rzecz punktów na swoim terenie (m.in. zaopatrzenie, logistyka, sprawy remontowe)
  • wsparcie w zakresie rekrutacji, zatrudniania i nadzoru pracy personelu punktów pobrań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, np. praca w rozproszonej strukturze jako przedstawiciel
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w wykonywaniu zleconych zdań
  • umiejętność kierowania zespołami pracowników
  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych
  • umiejętności analityczne
  • znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • pogodne usposobienie i energia w działaniu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów
  • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin
  • miłą i przyjazną atmosferę