• Wszystkie ofertyKrakówFinanseBankowośćBankier ds. Sprzedaży Cyfrowej
    Bankier ds. Sprzedaży Cyfrowej
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Na czym polega praca:

    • telefoniczna sprzedaż produktów bankowych klientom Alior Banku,
    • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • prowadzenie dokumentacji kredytowej klienta,
    • finalizowanie wniosków złożonych przez klienta.

    • jesteś osobą komunikatywną, otwartą oraz zaangażowaną,
    • lubisz kontakt z ludźmi i nie boisz się rozmawiać,
    • pomaganie innym przynosi Ci satysfakcję,
    • dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,
    • posiadasz min. wykształcenie średnie,
    • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniej lub telefonicznej (mile widziane).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • praca od poniedziałku do piątku (praca w sobotę dla chętnych),
    • pracę w trybie zmianowym (od 8 do 20),
    • indywidualny system premiowy bez górnego limitu,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”),
    • obniżone plany sprzedażowe w pierwszych miesiącach pracy,
    • profesjonalne wdrożenie, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w bankowości,
    • różnorodne konkursy wewnętrzne,
    • otwartą i jasną ścieżkę rozwoju w strukturach banku,
    • luźną atmosferę,
    • możliwość awansu wewnętrznego.
    Wszystkie ofertyKrakówFinanseBankowośćBankier ds. Sprzedaży Cyfrowej