• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKontrolingSpecjalista ds. Rozliczeń
    Specjalista ds. Rozliczeń
    Nowa
    Finanse
    FoodCare Sp. z o. o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office

    kontroling

    Opis stanowiska

    POSZUKUJEMY na stanowisko Specjalista ds. rozliczani i kontroli kosztów sprzedaży i promocji

    O FIRMIE

    FoodCare jest firmą rodzinną, założoną w 1984 roku.

    Dzięki ciągłemu rozwojowi jest obecnie jednym z liderów w branży FMCG w Polsce i zatrudnia ponad 800 osób.Produkty FoodCare są eksportowane do ponad 50 krajów.

    Firma specjalizuje się w produkcji napojów niegazowanych, funkcjonalnych, energetycznych, wody, ciast, deserów, dodatków funkcjonalnych, dodatków do pieczenia oraz musli. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak: Black, 4move, Frugo, Frugo Energy, Ngine, Ostromecko, Gellwe oraz Fitella.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Rozliczanie i weryfikacja  faktur kosztowych dotyczących obsługiwanych Klientów zgodnie z warunkami handlowymi, Wnioskami Inwestycyjnymi i zgłoszonymi promocjami.
    • Rejestrowanie akcji promocyjnych.
    • Weryfikacja żądań cenowych vs ustalenia z Klientami i potwierdzonymi warunkami współpracy,
    • Tworzenie rezerw kosztowych.
    • Nadzór i kontrola nad pełną dokumentacją i prawidłowym obiegiem dokumentów obowiązujących w dziale sprzedaży, dotyczących obsługiwanych Klientów.
    • Współpraca z innymi działami.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy w kontrolingu.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel.
    • Komunikatywność.
    • Zdolności analityczne do oceny sytuacji.
    • Samodzielność.

    Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 4 800 + Atrakcyjny System Premiowy oparty o realizacje KPI

    OFERUJEMY :

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o dobrej renomie
    • pracę z silnymi, rozpoznawalnymi markami
    • uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w ramach kontrolingu
    • pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole
    • dobre warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
    • pracę w nowoczesnym klimatyzowanym biurze
    • dostęp do programu kart sportowych
    • dostęp do szkoleń dających szanse rozwoju własnych kompetencji