• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingSpecjalista ds. Kontrolingu
    Specjalista ds. Kontrolingu
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    budżetowanie

    kontroling

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia, matematyka, metody ilościowe lub pokrewne,
    • interesuje się bankowością, ubezpieczeniami, produktami bankowymi z obszaru klienta detalicznego,
    • posiada doświadczenie w co najmniej jednym z obszarów: przygotowywaniu planów finansowych, monitorowaniu wyników, raportowaniu zarządczym, analizach strategicznych, kalkulacjach dochodowości, budowaniu modeli statystycznych i prognostycznych,
    • biegle posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excel, potrafisz pracować na dużych zbiorach danych, jeśli znasz SQL będzie to dodatkowym atutem,
    • posiada rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne, inicjatywę i kreatywność, dobrze organizujesz swoją pracę, a ponadto jesteś zaangażowana/y, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania, jesteś dokładna/y i samodzielna/y.

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • wspieraniu procesów finansowych realizowanych z zakresu klienta detalicznego w Pionie Kontrolingu – budżetowania, planowania, prognozowania, monitoringu, oceny rentowności i opiniowania,
    • sporządzaniu raportów, analiz, prezentacji zarządczych o charakterze ekonomicznym, finansowym i statystycznym na potrzeby użytkowników wewnętrznych, jak i podmiotów zewnętrznych,
    • budowaniu, rozwoju i utrzymaniu modeli statystycznych, modeli prognostycznych oraz narzędzi kontrolingowych będących podstawą raportowania oraz podejmowania decyzji zarządczych,
    • wykonywaniu analiz ad hoc wspierających podejmowanie decyzji biznesowych

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym Zespole,
    • realizację zadań mających realny wpływ na podejmowane decyzje,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w wypadku zastępstwa) zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
    • praca w oparciu o wartości - zwinność, prostota, zespołowość i etyka,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.).