Oferty
Marketing Automation Coordinator
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

dobra organizacja pracy

marketing automation

Zdolności analityczne

język angielski

Opis stanowiska

Miej realny wpływ na rozwój jednych z największych platform e-commerce w branży fashion w Polsce. Będziesz miał okazję realizować projekty wspólnie ze specjalistami z różnych obszarów: developerami, projektantami UX/UI, testerami, PM i PO od projektów webowych i aplikacji mobilnych, analitykami. Wszystko w ramach Działu Digital Marketingu, który rozwija platformę marketing automation dla Answear.com S.A., Medicine oraz PRM.

 💼 Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

  • Koordynowanie pracy zespołu Specjalistów ds. Marketing Automation
  • Praca przy atrakcyjnych projektach marketing automation w firmie będącej liderem w branży e-commerce
  • Współudział w kreowaniu strategii działań i kierunków rozwoju kanału
  • Współtworzenie wyjątkowego doświadczenia zakupowego dla naszych klientów wykorzystując narzędzia wielokanałowej komunikacji
  • Codzienna realizacja oraz rozwój kampanii marketing automation
  • Budowanie bazy wiedzy o użytkownikach i tworzenie segmentów
  • Wsparcie w rozbudowie i utrzymaniu bazy marketingowej firmy
  • Praca na nowoczesnym systemie jednego z liderów rozwiązań dla marketing automation

🔎 Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum trzyletniego doświadczenia w pracy w obszarze marketing automation - mile widziane w retail lub e-commerce
  • Doświadczenia w budowaniu ścieżek zakupowych klienta z wykorzystaniem strategii omnichannel i kanałów email, app push, sms.
  • Praktycznego doświadczenia w pracy z narzędziami klasy marketing automation, znajomość systemu Braze będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowe umiejętności obsługi HTML
  • Zdolności analitycznych, umiejętności wyciągania wniosków i przygotowywania rekomendacji w oparciu o dane
  • Kreatywności i wychodzenia z inicjatywą nowych kampanii
  • Zdolności organizacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2, co w praktyce oznacza swobodną komunikację z międzynarodowym zespołem i pracę z dokumentacją w języku angielskim
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Proaktywnego nastawienia i ukierunkowania na cele

✨ Co oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt b2b - wybór należy do Ciebie!
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość pracy hybrydowej
  • Dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy
  • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
  • Prywatną opiekę medyczną w LuxMed oraz ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych
  • Dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne