• Wszystkie ofertyGdańskBI & DataProgramista WebMethods (Szyna Danych)
    Programista WebMethods (Szyna Danych)
    BI & Data
    Antal Sp. z o.o.

    4 685 - 5 963 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    angielski

    Opis stanowiska

    Specjalista ESB/webMethods!

    Chcesz pracować z nowoczesnymi technologiami w dynamicznym środowisku IT? Jesteś specjalistą w zakresie ESB i SOA, a praca z systemami webMethods nie ma dla Ciebie tajemnic? Dołącz do naszego zespołu!

    Technologie, które będziesz u nas wykorzystywać:

    • Wymagane: webMethods, SOA, ESB, Unix
    • Mile widziane: Java, Jira, J2EE, RedMine, GIT, ReadyAPI, mongoDB, Oracle

    Zakres Twoich obowiązków:

    • Projektowanie i budowanie usług na ESB przy użyciu webMethods i Java,
    • Wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań opartych na technologii webMethods,
    • Optymalizacja istniejących rozwiązań i poszukiwanie nowych możliwości,
    • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
    • Praca w zespole projektowym w metodyce Scrum.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum rok doświadczenia z webMethods Software AG (wersja 9.12 lub nowsza),
    • Znajomość architektury SOA i ESB,
    • Doświadczenie w pracy z systemami Unix,
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość języka Java oraz J2EE,
    • Doświadczenie z systemami Jira lub RedMine,
    • Certyfikat webMethods Certified ESB Administrator.

    Oferujemy:

    • B2B
    • Praca zdalna
    • Luxmed i Multisport

    Jeśli pasjonuje Cię praca z nowoczesnymi technologiami i chcesz rozwijać swoje umiejętności w doświadczonym zespole, aplikuj już dziś! Razem z nami stworzysz innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów!

    Wszystkie ofertyGdańskBI & DataProgramista WebMethods (Szyna Danych)
    4 685 - 5 963 USD

    B2B