• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskInneTravel Agent with German
    Travel Agent with German
    Nowa
    Inne
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    niemiecki

    angielski

    Opis stanowiska

    Forma zatrudnienia: UoP

    Start pracy: od zaraz

    Model pracy: praca zdalna

    Nasz klient to międzynarodowa firma z branży finansowej, oferująca szeroki zakres usług płatniczych i kredytowych. Działa globalnie, wspierając zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, zapewniając nowoczesne rozwiązania finansowe. Firma znana jest z wysokiego standardu obsługi i możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym, globalnym środowisku. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Twoje przyszłe obowiązki:

    • Rezerwacja lotów, hoteli, aut.
    • Doradzanie oraz przedstawianie klientom wyboru opcji podróży.
    • Obsługa systemów rezerwacyjnych.
    • Wsparcie oraz profesjonalna obsługa klienta w zakresie podróży.

    • Komunikujesz się w j. niemieckim i j. angielskim (na poziomie min. C1).
    • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta.
    • Jesteś gotowy na pracę zdalną.
    • Wyróżniasz się dobrą organizacją pracy

    Co zyskasz dzięki aplikacji na ofertę Antal?

    Gdy Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie (zostaniesz zaproszony/a do procesu), otrzymasz wsparcie Konsultanta/Konsultantki, który/a utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej z przyszłym pracodawcą oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa w obszarze HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Antal tworzy ponad 130 profesjonalnych konsultantów ds. rekrutacji, którzy są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, specjalizującymi się zarówno w zakresie wybranego sektora, jak i stanowiska.

    Wszystkie ofertyGdańskInneTravel Agent with German