• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaElektronikaTechnik Elektromechanik (K/M)
    Technik Elektromechanik (K/M)
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP E

    D– GR II i III

    UDT

    Opis stanowiska

    Skawina. Technik Elektromechanik

    OPIS

    Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników do obsługiwanych zakładów przemysłowych na stanowisko: Technik Elektromechanik (K/M)

    Miejsce pracy: Skawina (woj. małopolskie)

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

    • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn;
    • Przeprowadzanie przeglądów urządzeń;
    • Usuwanie awarii oraz eliminowanie przyczyn;
    • Sporządzanie raportów z wykonanych prac;
    • Analizę przyczyn awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • Wykształcenie techniczne (preferowany profil: elektryczny, mechaniczny, budowa maszyn);
    • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej;
    • Uprawnienia SEP E GR I;
    • Mile widziane uprawnienia SEP E i D– GR II i III;
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku;
    • Mile widziane uprawnienia UDT (podesty ruchome, suwnice, wózki widłowe);
    • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Dofinansowanie do szkoleń specjalistycznych;
    • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę;
    • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
    • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego (Medicover, MultiSport);
    • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, świąteczna zapomoga socjalna);
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontakty z wybranymi kandydatami.