Oferty
Obsługa Klienta Netflix z j. czeskim
Nowa
Support

Poznań
7 800 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
APS

APS

Teleperformance to światowy lider w zakresie spersonalizowanej i wielokanałowej obsługi oraz zarządzania relacjami z klientem. Mamy oddziały w ponad 100 krajach, mówimy w ponad 300 językach - każdego dnia łączymy najbardziej znane marki z ich klientami. W Polsce działamy już od 25 lat.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

język angielski

język czeski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Obsługa Klienta Netflix z j. czeskim | 49zł/h, zdalnie

When people ask me if I went to film school, I tell them: ‘no, I went to films’ - Quentin Tarantino

  • Chcesz współpracować zdalnie z jakiegokolwiek miejsca w Polsce?
  • Znasz język czeski na poziomie min. C1 oraz język angielski na poziomie B2?
  • Jesteś dyspozycyjna/y między 128, a 160 godzin w miesiącu (lub więcej), a współpraca zmianowa oraz w ciągu weekendów nie jest dla Ciebie przeszkodą?

Szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania:

  • znajomość języka czeskiego min. C1
  • znajomość języka angielskiego B2 - szkolenie i materiały w j. angielskim
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • proaktywne i pozytywne podejście
  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami
  • gotowość do udziału w 11-dniowym, pełnopłatnym, w pełni zdalnym szkoleniu (pon-pt, 9:00-17:30),
  • gotowość do współpracy zmianowej w godzinach między 11:00, a 19:00* pon-nd,
  • mile widziana dyspozycyjność między 128, a 160 godzin w miesiącu

Twoje zadania:

  • obsługa klienta serwisu filmowego – współpraca w pełni w języku czeskim
  • jeden kanał kontaktu z klientem – telefon (infolinia przychodząca)

Co oferujemy?

  • współpracę w przyjaznym, innowacyjnym i wielonarodowym środowisku
  • współpracę całkowicie zdalną, już od momentu rozpoczęcia szkolenia
  • zapewniamy sprzęt do świadczenia zlecenia (i podczas szkolenia)
  • możliwość rozwoju kompetencji językowych i osobistych - poszukujemy osób do współpracy na dłużej
  • umowę zlecenie na czas nieoznaczony
  • wynagrodzenie 49zł brutto za godzinę, również w czasie szkolenia
  • możliwość udziału w konkursach wiedzy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dostęp do kafeterii MyBenefit
  • roczną darmową subskrypcję Netflix

Proces rekrutacji:

  • rozmowa telefoniczna i wstępne sprawdzenie języka angielskiego
  • test online z języka angielskiego (poziom B2)
  • ustna weryfikacja języka czeskiego
  • interview w obecności Opiekuna Projektu na którym odbędzie się również test szybkości pisania na klawiaturze oraz role-play w języku czeskim
  • informacja zwrotna – kontaktujemy się niezależnie od podjętej decyzji
7 800 PLN