• Wszystkie ofertyWarszawaDesignUX/UIProduct Designer / Senior Product Designer
    Product Designer / Senior Product Designer
    Nowa
    Design
    Benefit Systems SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Działamy na polskim rynku od 2000 roku i to od nas zaczęła się sportowa rewolucja pracowników. Dzisiaj naszymi klientami są dziesiątki tysięcy pracodawców, świadomych potrzeby dbania o dobrostan swoich pracowników i ponad dwa miliony użytkowników. Witaj w świecie MultiMożliwości!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    UX/UI

    Figma

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • Projektowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji webowych i mobilnych (iOS i Android) z uwzględnieniem RDW,
    • Tworzenie makiet, prototypów oraz pełnych designów, z uwzględnieniem zasad usability i dostępności,
    • Tworzenie makiet hi-fidelity oraz prototypów z myślą o zasadach Usability,
    • Testowanie oraz iteracja projektów na podstawie feedbacku od użytkowników oraz zespołów produktowych,
    • Tworzenie i utrzymywanie bibliotek komponentów oraz systemów designowych,
    • Prowadzenie badań użytkowników, analizowanie wyników oraz wdrażanie wniosków w projekcie we współpracy z UX Researcherem,
    • Ścisła współpraca z Product Managerami, Developerami i innymi interesariuszami w celu dostosowania projektów do wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników.

    Wymagania:

    • Masz minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Product Designera (UX/UI Designer) oraz udokumentowane portfolio?
    • Biegle posługujesz się Figmą?
    • Potrafisz tworzyć wysokiej jakości prototypy i makiety?
    • Masz doświadczenie w pracy z Design Systemem i jego rozbudową?
    • Dobrze znasz zagadnienia związane z responsywnym projektowaniem oraz dostępnością (WCAG)?
    • Rozumiesz proces produktowy oraz potrafisz efektywnie współpracować z różnymi działami m.in. w obszarach takich jak development, marketing czy analityka?
    • Posiadasz zmysł estetyczny i projektujesz zgodnie z nowoczesnymi trendami?
    • Potrafisz analizować dane dotyczące użytkowników i wyciągać wnioski?
    • Znasz narzędzia do badań użytkowników oraz metodologie UX?
    • Potrafisz pracować w dynamicznym środowisku i realizować zadania w ustalonych terminach?
    • W życiu i w pracy kierujesz się zasadą win-win?

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy nad produktami B2B/B2C SAAS.

    Oferujemy:

    • Ustalimy dogodną dla Ciebie formę współpracy (umowa o pracę / kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy,
    • Oferujemy współpracę w modelu hybrydowym lub zdalnym,
    • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o różnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,
    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,
    • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z programu SmartLunch,
    • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
    • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,
    • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,
    • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
    • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,
    • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych,
    • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,
    • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,
    • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
    • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,
    • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,
    • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,
    • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,
    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,
    • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,
    • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
    • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

    Wszystkie ofertyWarszawaDesignUX/UIProduct Designer / Senior Product Designer